REGAŁ MISTRAL MIR-1C+FRONT MID-2PC

Cena od:589 zł *

Produkt dostępny w:

Kontakt z nami

 • Regał z kolekcji mebli Mistral składa się z dwóch półek i jednej pary drzwi.
 • Mebel wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz elegancki wygląd.
 • Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami.
 • Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

Więcej szczegółów

MISTRAL jest systemem o nowoczesnym wzornictwie, który z pewnością przypadanie do gustu osobom ceniącym swobodę wyboru. Cechą wyróżniającą kolekcję jest możliwość samodzielne go skomponowania ostatecznego wyglądu mebla. Poprzez odpowiedni dobór koloru frontów MDF z „palety Mistral” do korpusu mebli w dekorze Sanremo Rustic możemy dowolnie kreować charakter urządzanego wnętrza.

Specyfikacja techniczna

Sklep: Witek Family
Szerokość (cm): 53,5
Wysokość (cm): 195
Głębokość (cm): 44,2
(opcjonalne)
*(Wymagane w celu notyfikacji w razie udzielenia odpowiedzi)

Napisz opinię

REGAŁ MISTRAL MIR-1C+FRONT MID-2PC

 • Regał z kolekcji mebli Mistral składa się z dwóch półek i jednej pary drzwi.
 • Mebel wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz elegancki wygląd.
 • Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami.
 • Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

* Cena brutto. Ostateczna cena produktu może się różnić zależnie od wybranych opcji dodatkowych , obszyć, materiału itp.

Zobacz Produkty powiązane

 • Cena od 1 849 zł

  Nowoczesna trzydrzwiowa szafa pozwoli zaaranżować każdą sypialnie. Wewnątrz szafy znajduje się drążek na wieszaki oraz półki. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami.

 • Cena od 2 619 zł

  Nowoczesna i pojemna czterodrzwiowa szafa pozwoli zaaranżować każdą sypialnie. Wewnątrz szafy znajduje się drążek na wieszaki oraz półki różnej wielkości. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami.

 • Cena od 279 zł

  Szuflada przeznaczona jest do szaf z kolekcji Mistral: Szafa Mistral MIS-3C, Szafa Mistral MIS-4C

 • Cena od 229 zł

  Szuflada przeznaczona jest do łóżek z kolekcji Mistral: Łóżko 90 Mistral MIL-1C, Łóżko 140 Mistral MIL-2C, Łóżko 160 Mistral MIL-3C.

 • Cena od 999 zł

  Proste, a zarazem nowoczesne kształty łóżka sprawią, że będzie pasować do każdej sypialni. Powierzchnia spania wynosi 140x200 cm. W cenę łóżka nie został wliczony stelaż i materac. Istnieje możliwość dokupienia szuflady MILS-1C.

 • Cena od 1 089 zł

  Proste, a zarazem nowoczesne kształty łóżka sprawią, że będzie pasować do każdej sypialni. Powierzchnia spania wynosi 160x200 cm. W cenę łóżka nie został wliczony stelaż i materac. Istnieje możliwość dokupienia szuflady MILS-1C.

 • Cena od 359 zł

  Nowoczesna i praktyczna szafka nocna z kolekcji Mistral. Szafka składa się z szuflady oraz półki. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny. Szafka występuje w wersji prawostronnej i lewostronnej.

 • Cena od 1 215 zł

  Elegancka witryna Mistral sprawdzi się doskonale w każdym salonie. Witryna składa się z części przeszklonej, wewnątrz której znajdują się półki. W cenę zostało wliczone podświetlenie podwieńcowe. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny...

 • Cena od 959 zł

  Witryna Mistral posiada przeszklone drzwi, wewnątrz których znajdują się półki. Witryna otwierana jest w lewą stronę. Dodatkowo można zamontować oświetlenie jednopunktowe NEO-2. W cenę zostało wliczone podświetlenie podwieńcowe. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem...

 • Cena od 959 zł

  Witryna Mistral posiada przeszklone drzwi, wewnątrz których znajdują się półki. Witryna otwierana jest w prawą stronę. Dodatkowo można zamontować oświetlenie jednopunktowe NEO-2. W cenę zostało wliczone podświetlenie podwieńcowe. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem...

 • Cena od 1 095 zł

  Dwudrzwiowa witryna z częściowo przeszklonym frontem. Wewnątrz witryny znajdują się półki. Dodatkowo można zamontować oświetlenie jednopunktowe NEO-2. W cenę zostało wliczone podświetlenie podwieńcowe. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk,...

 • Cena od 1 149 zł

  Dwudrzwiowa szafa Mistral to mebel, który sprawdzi się w pokoju nastolatka. Wewnątrz szafy znajdują się dwa drążki na wieszaki oraz kilka półek. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 399 zł

  Funkcjonalny regał Mistral idealny mebel na książki lub inne drobiazgi. Regał posiada cztery półki. Pochodzi z kolekcji mebli Mistral.

 • Cena od 779 zł

  Szafka otwierana w lewą stronę, wewnątrz której znajdują się cztery półki. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 779 zł

  Szafka otwierana w prawą stronę, wewnątrz której znajdują się cztery półki. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 589 zł

  Regał z kolekcji mebli Mistral składa się z dwóch półek i jednej pary drzwi. Mebel wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz elegancki wygląd. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 1 413 zł

  Komoda Mistral będzie uzupełnieniem sypialni, pokoju młodzieżowego lub salonu. Komoda posiada trzy szafki, wewnątrz których znajdują się półki. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 1 019 zł

  Dwudrzwiowa komoda z kolekcji Mistral idealnie sprawdzi się jako mebel do przechowywania. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

 • Cena od 299 zł

  Ława Mistral to świetny dodatek do klasycznego wnętrza. Pod blatem ławy znajduje się praktyczna półka na podręczne akcesoria.

 • Cena od 125 zł

  Półka ścienna z pewnością ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany. Półka pochodzi z kolekcji mebli Mistral.

 • Cena od 329 zł

  Półka ścienna z pewnością ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany. Półka posiada po bokach zamykane szafki, a w środku praktyczną wnękę. Pochodzi z kolekcji mebli Mistral.

 • Cena od 129 zł

  Kwadratowa półka na pamiątki czy ozdoby będzie ozdoba każdego wnętrza. Półka pochodzi z kolekcji mebli Mistral.

 • Cena od 829 zł

  Funkcjonalna i szeroka szafka rtv idealnie nada się do eleganckiego salonu. Szafka posiada dwie zamykane szafki oraz wnękę na sprzęt multimedialny. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny. Mebel pochodzi z kolekcji Mistral.

 • Cena od 769 zł

  Funkcjonalna szafka rtv idealnie nada się do eleganckiego salonu. Szafka posiada dwie zamykane szafki oraz wnękę na sprzęt multimedialny. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny. Mebel pochodzi z kolekcji Mistral.

 • Cena od 687 zł

  Biurko Mistral pasuje doskonale do małego biura lub pokoju młodzieżowego. Biurko posiada zamykaną szafkę oraz jedną szufladę. Meble wyróżniają się ciekawymi frontami, połączonymi z ciemnymi wstawkami. Dostępna kolorystyka frontów: biały połysk, krem połysk, cappuccino połysk, czarny połysk, dąb czarny.

Produkty z tej samej kategorii

 • Zapytaj o cenę

  Nowoczesna półka z kolekcji mebli COMO Wykonanie: naturalna okleina dębowa i lite drewno dębowe Wybarwienie: dąb+biel wysoki połysk lub dąb+mocca mat

 • Cena od 109 zł

  Prosta półka ścienna wykonana w dekorze Dąb Antyczny. Stworzona została z myślą o ozdobnym przeznaczeniu. Idealnie nadaje się na dekoracyjne drobiazgi. Skomponowanie układ kilku półek, ciekawie urozmaici pomieszczenie. Maksymalne obciążenie półki wynosi 5 kg.

 • Cena od 189 zł

  Półka GASPARO to idealny element aranżacji ściennej w salonie lub jadalni. Spełni zarówno funkcję praktyczną, jak i ozdobną - jest doskonałą podstawą dla książek i dekoracji. Półka wykonana jest w kontrastowym zestawieniu kolorystycznym: wspornik w dekorze Dąb Śnieżny, półka w dekorze Sosna Szara. Wymiary półki doskonale harmonizują z szerokością szafki...

 • Zapytaj o cenę

  Pojedynczy regał z kolekcji Monaco z przeszklonymi frontami Regał wyposażony w oświetlenie i szklane półki Regał otwiera się na lewą stronę Korona i cokół w zestawie Wykończenie: elementy drewniane, laminat, okleina naturalna, płyta MDF Wybarwienie: brąz

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

czerwiec: 10, 17
lipiec: 8, 15, 22
sierpień: 12, 15, 19
wrzesień: 9, 16, 23
październik: 14, 21
listopad: 1, 11, 18
grudzień 9, 25, 26