×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Reklamacje

Wszystkie towary oferowane w sklepie internetowym www.witek.pl są fabrycznie nowe i są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które klient otrzymał przy zakupie. Do przesyłki należy też dołączyć kopię dowodu zakupu (fakturę VAT lub paragon), dokładny opis usterki, swoje dane osobowe i kontaktowe a następnie tak przygotowaną paczkę należy dostarczyć osobiście lub przesłać na swój koszt na adres:

WITEK HOME Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

Na paczce w widocznym miejscu proszę dopisać REKLAMACJA.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego użytkowania (nie może być używany), w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu, do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że produkt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć oryginał dokumentu zakupu (paragon lub faktura) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować oraz umieścić na przesyłce w widocznym miejscu napis ZWROT.

Sprzedawca dokona zwrotu wartości Produktu wraz z kosztami jego dostawy przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Konsument odstępujący od Umowy Sprzedaży ponosi jedynie koszty odesłania Produktu do Sprzedawcy.

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

ZAMIANA TOWARU NA INNY

Zwrócony towar można również zamienić na inny, będący w naszej ofercie. W zależności od wybranego produktu zwrócimy nadpłatę lub pobierzemy brakującą sumę. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dokładnej procedury. Koszty transportu wymiany produktów ponosi klient.

Artykuły zwrócone w późniejszym terminie nie będą przyjmowane. Po upływie 14 dni od daty odebrania przesyłki, prawo zwrotu lub wymiany przysługuje tylko artykułom posiadającym wadę ukrytą (odpowiedzialność sprzedawcy za zgodność towarów z umową).

WYMIANY ORAZ ZWROTU DOKONUJEMY POD ADRESEM:

WITEK HOME Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

FORMULARZE DO POBRANIA

FORMULARZ REKLAMACYJNY WITEK HOME 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY WITEK HOME

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.