×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Transport

Chcąc sprawdzić jaki będzie koszt dostawy Twojego zamówienia umieść wszystkie produkty w koszyku, a następnie wybierz formę dostawy i płatności - zobaczysz wtedy dokładnie policzone koszty transportu wybranych przez Ciebie produktów.

  • Opłata za przesyłkę jest zależna od kategorii produktów, które chcesz kupić.
  • Usługa transportu realizowana jest na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej, według poniższego regulaminu.

Regulamin usługi Transportu mebli

W celu zminimalizowania kosztów bądź ich ustalenia w przypadku ich braku w karcie produktu, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi (669 706 703).

Asortyment zamówiony w kategorii Meble oraz Wyposażenie wnętrz przeważnie wysyłany jest za pośrednictwem podanych poniżej firm kurierskich.

  • DHL
  • SHENKER
  • InPost
  • KurierInPost
  • Paczkomaty
  • Witek Home – nasz transport

Zachęcamy  do odbioru osobistego. Jest on możliwy w naszym Punkcie Odbioru Towaru, w Modlniczce, ulica Handlowców 12, 32-085 Modlniczka.

Magazyn czynny od godziny 10.00 do 20.00

Czas i godzina dostawy to 1-2 dni robocze w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki. Przesyłki dostarczane są zazwyczaj od około godziny 9-tej do godziny 16-tej.

Większość przesyłek dostarczana jest (szczególnie w większych skupiskach miejskich) w godzinach 12:00-15:00 i uzależnione są od miejsca dostarczenia przesyłki.
W niektórych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki lub zdarzeń losowych.

Wnoszenie: W przypadku przesyłek standardowych (paczka) o wadze poniżej 30 kg i objętości 0,2 m3, koszt przesyłki obejmuje wniesienie.
W przypadku większych paczek i przesyłek paletowych, kurier nie ma obowiązku wniesienia paczki do budynku (np. na piętro, pod drzwi mieszkania) wówczas obowiązek rozładunku oraz wniesienia przesyłki leży po stronie odbiorcy.

Doręczenie przesyłki i obowiązki klienta:
Prosimy o bezwzględne sprawdzenie paczek przy kurierze!

Jeśli któraś z poniżej wymienionych sytuacji ma miejsce, kurier ma obowiązek od razu spisać protokół uszkodzenia paczki, jest to konieczne do wszczęcia procedury reklamacji!

Uwaga! Niepełne informacje w protokole uszkodzeń są podstawą do odrzucenia reklamacji! Prosimy zwrócić uwagę, aby opis uszkodzeń był wyczerpujący:

  • Należy zwrócić uwagę czy opakowanie nie jest uszkodzone. To bardzo ważne - jeśli opakowanie jest w jakikolwiek naruszone, kurier musi wpisać ten fakt do protokołu reklamacyjnego (adnotacja z dokładnym opisem jakiego typu i jak duże jest uszkodzenie: rozdarcie/ wgniecenie, ile ma cm), jest to jeden z kluczowych argumentów przy składaniu reklamacji.
  • Po rozpakowaniu (również przy kurierze) należy sprawdzić zawartość przesyłki np. czy blat nie posiada odprysków, czy fronty nie są pęknięte, adnotacja o uszkodzeniu zwartości paczki musi się znaleźć w protokole, z dokładnym opisem jakiego typu i jak duże jest uszkodzenie (wgniecenie/wyszczerbienie/ułamanie, ile ma cm).

Zalecamy fotografowanie na bieżąco uszkodzeń, jest to jeden z podstawowych dowodów winy kuriera, dołączany do protokołu reklamacyjnego!

Jeżeli kurier nie chce być przy otwarciu paczki lub odkryją Państwo wewnętrzne uszkodzenie przedmiotu po jego odejściu, maja Państwo 7 dni na wezwanie kuriera do spisania protokołu uszkodzenia paczki!

Dostawy realizowane są w oparciu o regulaminy świadczenia usług poszczególnych przewoźników:

Wykonujemy, organizujemy również transport poza granice Państwa. Wówczas transport ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.