×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 
 

Transport

Chcąc sprawdzić jaki będzie koszt dostawy Twojego zamówienia umieść wszystkie produkty w koszyku, a następnie wybierz formę dostawy i płatności - zobaczysz wtedy dokładnie policzone koszty transportu wybranych przez Ciebie produktów.

  • Opłata za przesyłkę jest zależna od kategorii produktów, które chcesz kupić.
  • Usługa transportu realizowana jest na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej, według poniższego regulaminu.

Regulamin usługi Transportu mebli

W celu zminimalizowania kosztów bądź ich ustalenia w przypadku ich braku w karcie produktu, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi (669 706 703).

Asortyment zamówiony w kategorii Meble oraz Wyposażenie wnętrz przeważnie wysyłany jest za pośrednictwem podanych poniżej firm kurierskich.

  • DHL
  • SHENKER
  • InPost
  • KurierInPost
  • Paczkomaty
  • Witek Home – nasz transport

Zachęcamy  do odbioru osobistego. Jest on możliwy w naszym Punkcie Odbioru Towaru, w Modlniczce, ulica Handlowców 12, 32-085 Modlniczka.

Magazyn czynny od godziny 10.00 do 20.00

Czas i godzina dostawy to 1-2 dni robocze w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki. Przesyłki dostarczane są zazwyczaj od około godziny 9-tej do godziny 16-tej.

Większość przesyłek dostarczana jest (szczególnie w większych skupiskach miejskich) w godzinach 12:00-15:00 i uzależnione są od miejsca dostarczenia przesyłki.
W niektórych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki lub zdarzeń losowych.

Wnoszenie: W przypadku przesyłek standardowych (paczka) o wadze poniżej 30 kg i objętości 0,2 m3, koszt przesyłki obejmuje wniesienie.
W przypadku większych paczek i przesyłek paletowych, kurier nie ma obowiązku wniesienia paczki do budynku (np. na piętro, pod drzwi mieszkania) wówczas obowiązek rozładunku oraz wniesienia przesyłki leży po stronie odbiorcy.

Doręczenie przesyłki i obowiązki klienta:
Prosimy o bezwzględne sprawdzenie paczek przy kurierze!

Jeśli któraś z poniżej wymienionych sytuacji ma miejsce, kurier ma obowiązek od razu spisać protokół uszkodzenia paczki, jest to konieczne do wszczęcia procedury reklamacji!

Uwaga! Niepełne informacje w protokole uszkodzeń są podstawą do odrzucenia reklamacji! Prosimy zwrócić uwagę, aby opis uszkodzeń był wyczerpujący:

  • Należy zwrócić uwagę czy opakowanie nie jest uszkodzone. To bardzo ważne - jeśli opakowanie jest w jakikolwiek naruszone, kurier musi wpisać ten fakt do protokołu reklamacyjnego (adnotacja z dokładnym opisem jakiego typu i jak duże jest uszkodzenie: rozdarcie/ wgniecenie, ile ma cm), jest to jeden z kluczowych argumentów przy składaniu reklamacji.
  • Po rozpakowaniu (również przy kurierze) należy sprawdzić zawartość przesyłki np. czy blat nie posiada odprysków, czy fronty nie są pęknięte, adnotacja o uszkodzeniu zwartości paczki musi się znaleźć w protokole, z dokładnym opisem jakiego typu i jak duże jest uszkodzenie (wgniecenie/wyszczerbienie/ułamanie, ile ma cm).

Zalecamy fotografowanie na bieżąco uszkodzeń, jest to jeden z podstawowych dowodów winy kuriera, dołączany do protokołu reklamacyjnego!

Jeżeli kurier nie chce być przy otwarciu paczki lub odkryją Państwo wewnętrzne uszkodzenie przedmiotu po jego odejściu, maja Państwo 7 dni na wezwanie kuriera do spisania protokołu uszkodzenia paczki!

Dostawy realizowane są w oparciu o regulaminy świadczenia usług poszczególnych przewoźników:

Wykonujemy, organizujemy również transport poza granice Państwa. Wówczas transport ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Udostępnij

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się