Filtruj
Menu
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu

Ostatnie Artykuły

Kategorie bloga

Termos, butelka czy kubek termiczny? Zabierz ze sobą w drogę!

Dodany dnia2019-02-14

Chociaż w tym roku zima traktuje nas dość łagodnie i oszczędziła nam wysokich mrozów i brodzenia w śnieżnych zaspach, bywały dni kiedy nam wszystkim dość mocno dawała się we znaki. Krótkie dni, brak słońca, a do tego niemal każdy mieszkaniec większego miasta odczuwa negatywne skutki zanieczyszczeń powietrza, które zwłaszcza w zimie szczególnie nam dokuczają. Oczywiście zima jak każda pora roku ma swoich fanów, zdaniem których jest najlepszą porą roku, ale chyba większość osób tęskni już za cieplejszymi dniami. Zimowa aura, zwłaszcza ta szara i ponura daje nam się we znaki na tyle, że gdyby to nie było konieczne na pewno chętnie zostalibyśmy w domu. Większość z nas ma jednak obowiązki zawodowe lub szkolne dlatego poszukujemy dodatkowych elementów, które choć trochę poprawią nam samopoczucie.

Zestaw 2 kubków termicznych 700ml WALENTYNKOWA PROMOCJA

Na zimę niezastąpione mogą okazać się kubki termiczne i termosy dostępne w ofercie sklepu Witek's. Nie tylko umożliwiają nam zabranie ze sobą w każde miejsce ciepłego napoju, ale również wyróżniają się przyjemnym designem i intensywnymi kolorami, które od razu poprawiają nam humor.

Termos na zupÄ? 550ml

Ale kubki termiczne i termosy to nie tylko gwarancja utrzymania temperatury napoju do 12 godzin. Sprawdzą się również do zimnych napojów, w tym przypadku nawet przez kilka godzin możemy cieszyć się schłodzonym napojem.

Termos 320ml różowy

Nowością w naszej ofercie są szklane butelki, które również przyjmują funkcję termosów w eleganckim czarnym pokrowcu. Podwójne szkło ścianek butelki świetnie sprawdza się do utrzymywania temperatury napoju, którą dodatkowo zapewnia elegancki czarny pokrowiec będący w zestawie z butelką. Oprócz tego ma on funkcję ochronną, dzięki czemu możemy być spokojni o naszą butelkę w czasie transportu. Szklana butelka jest dodatkowo wyposażona w zakręcany korek przymocowany do butelki, co zapewnia nam szczelność, dlatego bez obaw możemy wrzucić butelkę do torebki lub plecaka. Kolejnym atutem jest sitko znajdujące się pod korkiem, bardzo praktyczne przy zaparzaniu np. liściastej herbaty.

Butelka szklana/termos 1L w pokrowcu

Jeśli potrzebujecie dodatkowych argumentów przemawiających za plusami naszych butelek, termosów i kubków pamiętajcie o ich ekologicznych właściwościach. To materiały przyjazne środowisku i produktu wielokrotnego użytku, znacznie lepsze od wszechobecnych butelek plastikowych. Polecamy je każdemu kto ceni sobie produkty przyjazne środowisku naturalnemu.

Butelka szklana/termos 1L w pokrowcu

Odwiedź sklep internetowy www.witeks.pl lub nasze salony stacjonarne i przekonaj się o wyjątkowości naszych produktów.

Menu

Konto