Filtruj
Menu
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu

Ostatnie Artykuły

Kategorie bloga

Najlepsze obrusy dla restauracji

Dodany dnia2014-05-19

Co zrobić, aby klient powrócił do hotelu lub restauracji? Z pewnością poza dobrym jedzeniem, odpowiednim klimatem i miłą obsługą konieczne jest też postawienie na wyjątkową zastawę i... obrus! Dla naszych kontrahentów, którzy – tak, jak my – prowadzą biznes, przygotowaliśmy wyjątkowe obrusy.

Wybór dobrego obrusu nie jest łatwy. Dlaczego? Na rynku dostępne są zarówno obrusy poliestrowe, których główną zaletą jest fakt, iż są plamoodporne i miękkie. Ewentualne rozlanie napojów nie stanowi tu problemu – plamy usuwa się z łatwością. Z drugiej strony, o czym trzeba pamiętać, taki materiał nie nadaje się do wyłożenia stołu, który ma być elegancko zastawiony i przy którym zasiąść mają ważni goście. Z tego też względu większość właścicieli restauracji czy hoteli stoi przed problemem – postawić na wygląd czy praktyczność? Okazuje się, że można mieć jedno, jak i drugie!

Bawełna, wiskoza

Większość producentów obrusów stawia na klasyczną bawełnę oraz wiskozę. Te pierwsze idealnie nadają się pod elegancką zastawę, jak i mniej oficjalne spotkania. Dzieje się tak dlatego, że materiał układa się efektownie. Z drugiej strony, usuwanie plam jest tu znacznie trudniejsze. Jeżeli obrus nie zostanie wyprany niemal natychmiast po zalaniu, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że na obrusie pozostanie widoczny ślad po zabrudzeniu.

Poza obrusami bawełnianymi producenci wypuszczają na rynek również obrusy wiskozowe. Takie są nie tylko miękkie, ale również śliskie. To właśnie je najczęściej stosuje się w gastronomi. Układają się idealnie na stole, szybko schną i nie wymagają prasowania. Ich największą wadą jego to, że dość szybko wchłaniają zapachy, toteż konieczna jest ich częsta wymiana.

[caption id="attachment_563" align="aligncenter" width="474"]
MartGlass Chateau Plane obrus
MartGlass Chateau Plane obrus[/caption]

Co w naszym sklepie?

W naszym sklepie posiadamy obrusy firmy MartGlass Collection zarówno bawełniane, z wiskozy, jak i mieszane – z bawełny i polisteru. Większość sprzedawanych przez nas obrusów jest dodatkowo pokryta teflonem, który zwiększa odporność na plamy. Dzięki temu obrusy idealnie nadają się zarówno do punktów gastronomicznych, mogą być też wykorzystywane przez indywidualnych użytkowników.

Obrusy posiadamy w szerokiej gamie kolorystycznej. Poza klasycznymi, czyli białymi, w stałej ofercie znaleźć można także kolorowe, które świetnie sprawdzą się przy organizowaniu przyjęć. Świetnym przykładem jest Perla Late czy Leonardo Beż.

[caption id="attachment_566" align="aligncenter" width="474"]
 MartGlass Silver Rosa Plane obrus
MartGlass Silver Rosa Plane obrus[/caption]

Ożywić stół

Nasi kontrahenci, którzy chcą zaskoczyć swoich klientów, powinni zdecydować się na coś nietypowego. Zapraszamy do zapoznania się z następującymi modelami obrusów: Silver Rosa Plane i Chateau Plane. Każdy z nich posiada bogato zdobione brzegi, dzięki czemu tak nakryty stół wyróżnia się spośród wszystkich innych. Warto też pamiętać, że w naszym sklepie zakupić można dodatkowo serwety. Te nie tylko świetnie się prezentują, ale również są praktyczne.

Na elegancko nakrytym stole, poza doskonałym obrusem i porcelaną, powinny znaleźć się serwetki. Nasza oferta została stworzona dla wymagających klientów, którzy cenią sobie komfort. Zapraszamy po obrusy, bieżniki i serwetki pochodzące z różnych kolekcji. Dzięki takim dodatkom stół prezentować będzie się ciekawie i wytwornie.

Menu

Konto