Filtruj
Menu
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu

Ostatnie Artykuły

Kategorie bloga

Jacuzzi dmuchane - wodny relaks w ogrodzie w wyjątkowym stylu

Dodany dnia2023-03-30

Jacuzzi dmuchane - wodny relaks w ogrodzie w wyjątkowym stylu

Jacuzzi dmuchane to świetny pomysł na spędzanie czasu we własnym ogrodzie. Na jaki model warto się zdecydować?

Co warto wiedzieć na temat konserwacji jacuzzi dmuchanych? Jacuzzi dmuchane – czy warto zainwestować w tego typu opcję? Jaka frajda płynie z użytkowania tego rodzaju basenu dmuchanego? Co warto wiedzieć o naprawie jacuzzi dmuchanego, gdy już dojdzie do rozszczelnienia jego konstrukcji?

Jacuzzi dmuchane

Jacuzzi dmuchane - dlaczego warto je wybrać?

Dmuchane jacuzzi ogrodowe może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych urządzeń tego typu. Jego podstawową zaletą jest o wiele niż cena od standardowego, pełnowymiarowego model. W stosunku do egzemplarzy ze spa można cieszyć się prywatnością i dostępem do niego zawsze, kiedy mamy na to ochotę. Tym, co przemawia za zakupem dmuchanego jacuzzi, jest jego funkcjonalność. W upalne dni, kiedy domownicy potrzebują ochłody wystarczy nie włączać opcji podgrzewania wody, aby urządzenie to pełniło funkcję basenu. Użytkownicy cierpiący na bóle pleców na pewno docenia relaksujące właściwości jacuzzi ogrodowego. Wydobywające się z niego bąbelki przyjemnie masują ciało, redukując napięcie i zmęczenie. To fantastyczna forma na spędzanie wieczoru z partnerem lub partnerką z lampką prosecco w dłoni. Producenci oferują swoim klientom również praktyczne uchwyty i holdery na drinki. Masaże wodne i modelowanie ciała to kolejne korzyści związane z eksploatacją jacuzzi dmuchanego z hydromasażem. Jeśli chodzi o jacuzzi dmuchane, opinie dostępne w Internecie zachwalają zalety tego urządzenia.

Jacuzzi dmuchane - ile kosztują i jakie modele są dostępne?

Jacuzzi występuje w bardzo wielu modelach, zróżnicowanych pod kątem kształtu. Do najpopularniejszych zalicza się te na bazie koła, ale też warianty ortogonalne. Popularne jest również jacuzzi dmuchane kwadratowe. Szczególnie efektownie prezentują się w ogrodzie modele ze zintegrowanym oświetleniem LED. Włączone po zmroku daje niesamowite efekty świetlne, rozjaśniając wieczorną strefę relaksu. Wymiary są zależne od pojemności. Najmniejsze modele mieszczące do dwóch osób potrzebują nieco mniej niż półtora metra kwadratowego na rozstawienie. W przypadku egzemplarzy mieszczących do 7 osób może być potrzebnych ponad do trzech metrów kwadratowych. Jeśli chodzi o popularne modele, to na rynku króluje jacuzzi dmuchane Bestway czy jacuzzi dmuchane Intex. Chętnie nabywane są jacuzzi dmuchane 6-osobowe, które mogą pomieścić rodzinę i znajomych. Jacuzzi dmuchane 2-osobowe często wybierane jest przez pary.

Miejsce na jacuzzi dmuchane w ogrodzie - jakie są wymagania?

Należy pamiętać też o odpowiednim podłożu. Powinno być ono płaskie oraz w miarę twarde. Idealna może być kostka brukowa. W grę nie wchodzą nierówności z korzeniami czy żwir. Jeśli producent nie dostarcza podkładu w zestawie trzeba samemu takowy nabyć. Może za niego służyć też pianka itp. To dodatkowe zabezpieczenie nie tylko chroni materiał przed uszkodzeniem, ale także może izolować go od spodu, co zapobiega wychładzaniu się wody.

Montaż jacuzzi dmuchanych - czy łatwo je zainstalować?

Instalacja dmuchanego jacuzzi jest zazwyczaj bardzo prosta. Zwykle opiera się na ułożeniu głównej części na twardym podłożu. Przedtem warto na nie położyć matę zabezpieczającą. Do nadmuchania można użyć części napowietrzającej wodę. Powinna ona działać jak pompka. Gdy część główna jest napompowana na sztywno, trzeba także napompować (najpierw częściowo) element służący jako pokrywa.

Jak dbać o jacuzzi dmuchane - podstawowe zasady konserwacji

Filtracja wody w jacuzzi jest dosyć ważna. Zwykle urządzenia mają specjalny pojemnik, do którego należy włożyć chlor. Może on być zarówno w formie proszku, jak i tabletek. Ta druga opcja jest bardziej polecana – ze względu na dłuższe uwalnianie.

Jacuzzi dmuchane na tarasie - czy to dobry pomysł?

Tak, pod warunkiem, że zadba się o to, aby podłoże było równe i stabilne. Nie może być też mowy o występowaniu sęków, zadr czy gwoździ, które mogą przebić dno jacuzzi.

Ile prądu pobiera jacuzzi dmuchane

Ile prądu pobiera jacuzzi dmuchane? Pobór energii jest uzależniony od częstotliwości korzystania z niego oraz tego, jak każdorazowo zostanie podgrzana woda. Generalnie przeciętny koszt utrzymania jacuzzi, z którego korzysta się codziennie przez godzinę będzie w przybliżeniu wynosić około 5 złotych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ceny prądu w przeliczeniu za kilowatogodziny są różne – w zależności od regionu.

Produkty powiązane

Menu

Konto