Filtruj
Menu
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu

Ostatnie Artykuły

Kategorie bloga

Figurki szklane- ręcznie wykonane

Dodany dnia2019-01-31

 

Sztuka ręcznie wytwarzanych ze szkła przedmiotów znana jest w Polsce od dawna. W naszym kraju znajduje się wiele hut, które specjalizują się w tworzeniu wyjątkowych produktów, które są nie tylko niezbędnym wyposażeniem naszych domów, ale też ich ozdobą. Bogata tradycja polskich hut i artystów-rzemieślników, którzy wytwarzają prawdziwe dzieła sztuki, przyczyniły się do ogromnego sentymentu polaków wobec wyrobów szklanych. Produkty z polskich hut cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że importuje je wiele krajów z całej Europy.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapewne pierwszym co przychodzi wszystkim do głowy, kiedy mówimy o szkle, jest szkło użytkowe. Każdy z nas ma w domu kieliszki, karafki, wazony, cukiernice, a może też talerzyki deserowe. Różnią się od siebie kolorem, kształtem, motywem, zastosowaniem subtelnych wzorów i dekoracji, dzięki czemu nawet najprostszy przedmiot staje się niezwykłą szklaną rzeźbą. Oczywiście produkty codziennego użytku wykonane ze szkła są wyjątkowe i piękne, potrafią wyróżniać się naprawdę zachwycającym wyglądem, ale nie zapominajmy o wyjątkowych szklanych produktach dekoracyjnych.
 

Kolekcja szklanych figurek od Witek's to wyjątkowe ręcznie wykonane produkty, które stanowić mogą niebanalną ozdobę domu. Proces wytwarzania przedmiotów szklanych to fascynujący pokaz precyzji, umiejętności i artystycznego kunsztu twórców, który przekłada się na powstanie imponujących małych dzieł sztuki. Rzemieślnicy zajmujący się wytwarzaniem szklanych dekoracji potrafią precyzyjnie i realistycznie odwzorować otaczające nas elementy przyrody i przedmioty, tworząc produkty, które zachwycają użytkowników. Jednym z popularniejszych motywów wykorzystywanych przy produkcji takich dekoracji są postaci zwierzęce, które odnajdziecie również w naszej kolekcji, np. pies, kot, sowa, byk, ryba, czy papuga. Figurki są dość wysokie jak na dekoracje tego typu i w zależności do rodzaju mają do 32 cm wysokości.  Dzięki wykorzystaniu różnych technik sprawdzą się jako dekoracja do pokoju dziecięcego, salonu, przedpokoju lub innego pomieszczenia. Więcej dostępnych rodzajów dekoracji znajdziecie na www.witeks.pl

 

 

 

 

Menu

Konto