Filtruj
Menu
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu

Ostatnie Artykuły

Kategorie bloga

Dlaczego słonie przynoszą szczęście?

Dodany dnia2014-06-18
Nie od dziś uważa się, że słoń z porcelany może przynieść szczęście. Taki pogląd przywędrował do Europy prawdopodobnie z Indii i dziś trudno wyobrazić sobie domy nie tylko przesądnych właśnie bez słonia. Czy to dobry pomysł na drobny prezent?

 

Moda na słonie dobrze zadomowiła się nie tylko w naszym kraju, ale również na innych kontynentach. Dla przykładu są one równie popularne w Stanach Zjednoczonych. Trzeba jednak pamiętać, że w niektórych częściach świata za szczęśliwe uchodzą tylko te słonie, które wyprodukowane zostały z białej porcelany. Takie bibeloty to nie tylko szczypta ludowej magii, ale również świetna ozdoba między innymi salonu. W naszym sklepie, podtrzymując tę ciekawą tradycję, prezentujemy różnorodne figurki słoni i to koniecznie z... podniesioną trąbą!

 

Te, które przynoszą szczęście

 

[caption id="" align="aligncenter" width="474"]
Porcelanowe słonie
Porcelanowe słonie[/caption]

W naszym kraju szczęście przynoszą nie białe słonie, ale porcelanowe, które dodatkowo mają uniesioną trąbę. Pozostałe uważa się za zwykłą ozdobę, choć nie brakuje takich, którzy są na tyle przesądni, że nie dopuszczają możliwości zakupu innego słonia. Trzeba też pamiętać, że aktualnie takie figurki produkowane są z różnych materiałów, w tym z porcelany, jadeitu, serpentynu czy nawet fajansu. W naszych sklepie przygotowaliśmy ofertę słoni z porcelany, gdyż w naszych kraju to one właśnie są najbardziej popularne i cieszą się największym zainteresowaniem kupujących.

 

Co przygotowaliśmy?

 

Szukacie drobnego upominku? A może chcecie wzbogacić swoją kolekcję słoników? W naszym sklepie posiadamy aktualnie figurki porcelanowe o różnych kształtach i rozmiarach. Naszych Klientów możemy zaskoczyć nie tylko ciekawymi produktami, ale również możemy podpowiedzieć, że w innych działach naszego sklepu znaleźć można elementy wystroju wnętrz, które świetnie wkomponują się w pomieszczenie urządzone w orientalnym stylu. Zdecydowanie polecamy tym wszystkim, którzy – mimo że dorośli – wciąż wierzą w magiczną moc przedmiotów!

 

Czy Wy skusilibyście się na zakup takiego słonika? Kto z Was wierzy, że słoń z podniesioną trąbą może przynieść szczęście?

Menu

Konto