×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Porcelana gastronomiczna

1,90 zł (brutto)
Urocze, niewielkie naczynie w kształcie latającego spodka. 
2 zł (brutto)
Stylowa i elegancka filiżanka z wąskim dnem o pojemności 140ml. w delikatnie kremowym odcieniu.Spodek odpowiadający filiżance mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek jest sprzedawany oddzielnie.
2 zł (brutto)
Klasyczny, minimalistyczny i jednocześnie bardzo elegancki spodek o średnicy 16 cm.
2 zł (brutto)
Bardzo elegancka, klasyczna filiżanka z dolnym rantem o pojemności 100ml.Filiżanka łączy się doskonale ze spodkiem, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 
2,20 zł (brutto)
Filiżanka Walküre jest piękna w swojej nieskomplikowanej budowie. Jej pojemność wynosi 90ml. Do filiżanki świetnie będzie pasował spodek z tego linku.Spodek sprzedawany oddzielnie. 
2,20 zł (brutto)
Niezwykle interesująca i stylowa filiżanka o opływowym kształcie. Jej pojemność wynosi 180ml.
2,20 zł (brutto)
Stylowa i urokliwa filiżanka Trapez pozwoli Ci wprowadzić niepowtarzalny design do Twojej jadalni. Jej pojemność wynosi 250ml. Filiżanka fantastycznie łączy się z dedykowanym spodkiem, który mogą państwo znaleźć...
2,20 zł (brutto)
Estetyczna i bardzo ładna filiżanka marki Walkürie o pojemności 180 ml.Filiżanka świetnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,50 zł (brutto)
Porcelanowy spodek niemieckiej marki Walküre w kwadratowym środkiem.Produkt przystosowany jest do zmywarek i kuchenek mikrofalowych.Dla osób, które cenią sobie czas i wygodę,  jest to istotna cecha. Porcelana jest w...
2,50 zł (brutto)
Stylowa filiżanka z kwadratowym uchem o pojemności 140ml.Filiżanka idealnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,50 zł (brutto)
Elegancka, a jednocześnie uniwersalna filiżanka z dużym uchem 2.Filiżanka łączy się idealnie ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 
2,70 zł (brutto)
Niesztampowa, stylowa i bardzo elegancka filiżanka z poszerzanym rantem o pojemności 150ml. Filiżanka fantastycznie komponuje się wraz ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Filiżanka i...
2,70 zł (brutto)
Ciekawa filiżanka z pogrubionym uchem o pojemności 180 ml.Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
2,70 zł (brutto)
Prosta filiżanka marki Walküre to świetny wybór do każdej zastawy stołowej.
2,70 zł (brutto)
Urocza, stylowa i bardzo elegancka filiżanka zwężana pięknie wkomponuje się w każde tło. Jej pojemność wynosi 140 ml.
2,70 zł (brutto)
Elegancki i wyjątkowo estetyczny w swojej nieskomplikowanej budowie kubek uniwersalny. Jego pojemność wynosi 180 ml.

Prowadzisz swoją restaurację? A może jesteś managerem hotelu, który serwuje swoim gościom posiłki? Bez względu na to, co Cię tu sprowadza, możesz mieć pewność, że oferowana przez nas porcelana gastronomiczna pozwoli Ci odpowiednio wyposażyć dany lokal. W tej kategorii naszego sklepu odnajdziesz przeróżne gotowe zastawy stołowe, jak i pojedyncze naczynia gastronomiczne, które umożliwią Ci uzupełnienie braków. Zobacz, co u nas znajdziesz!

Gustowne zastawy gastronomiczne - wizytówka każdej restauracji

Nie od dziś wiadomo, że nasze wrażenia nt. danej potrawy zależą równie mocno od smaku, co od jej wyglądu. Jeśli więc chcesz przyciągnąć klientów do swojej restauracji uwzględniając także wzrokowy aspekt, pomogą Ci w tym różnorodne warianty naczyń gastronomicznych z naszej oferty. Znajdziesz tu bowiem porcelanę gastronomiczną w klasycznych wzorach, jak i tę bardziej ozdobną, od cenionych producentów, m.in. Witeks, Kristoff, Lubiana czy Karolina. Każda z naszych propozycji to trwały i elegancki element, który nie tylko zachwyci gości swoim doskonałym wyglądem, ale także stanie się wyposażeniem, który użytkował będziesz przez długi czas.

Zestaw obiadowy czy deserowy? U nas znajdziesz oba!

Zastawy stołowe gastronomiczne z naszej oferty to kompletne wyposażenie, jakiego potrzebuje każda restauracja. W sklepie internetowym Witek.pl znajdziesz wszystkie niezbędne do podania obiadu naczynia: różnej wielkości talerze płytkie i głębokie, bulionówki, salaterki, półmiski i wazy, a nawet dzbanki i kubki do serwowania napojów.

Proponujemy także elementy serwisu deserowego, wśród którego znajdziesz porcelanowe filiżanki i spodki, talerze deserowe oraz gustowne cukiernice i serwetniki. Szeroka gama produktów oferowana przez nasz sklep pozwoli Ci wybrać te, które najlepiej wpasują się w przestrzeń Twojego lokalu. Klasyczne, gładkie, o okrągłych kształtach, czy może jednak kwadratowe bądź prostokątne, o pięknych tłoczeniach lub malowanych wzorach? Sięgnij po te, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom i ciesz się idealną porcelaną w swojej restauracji.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.