Filtruj według
Filtruj według
Cena
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Głębokość (cm)
-

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

MEBLE OGRODOWE

Filtruj według

Czas na świeżym powietrzy możesz spędzać w ogrodzie, na tarasie i na balkonie. Nieodłącznym elementem relaksu na świeżym powietrzy są meble ogrodowe. Salon Witek Home oferuje szeroką gamę mebli do Twojego ogrodu, na taras oraz na balkon. Meble ogrodowe z oferty Witek Home pozwolą zaaranżować każdą przestrzeń wypoczynkową na świeżym powietrzu.

Szeroki wybór krzeseł, stołów i leżaków pozwoli, aby Twoja strefa relaksu była skrojona według Twoich potrzeb. Meble ogrodowe w Witek Home dostępne są zarówno na sztuki, jak i w gotowych zestawach. Pasujące do siebie stoły i krzesła to doskonały wybór dla osób, które lubią ład i porządek nawet w ogrodzie. Z meblami ogrodowymi rodzinne grillowanie czy spotkanie ze znajomymi na tarasie będzie komfortowe i eleganckie.

W ofercie Witek Home znajdziesz meble wykonane z materiałów naturalny oraz z technoratanu. Najwyższej jakości materiały sprawiają, że elementy tapicerowane, jak i stelaże są w pełni odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych.

Ofertę mebli ogrodowych w salonie Witek Home uzupełniają parasole ogrodowe, które zapewniają upragniony cień w słoneczne dni. Dzięki nim relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się