Filtruj według
Filtruj według
Cena
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Głębokość (cm)
-

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

LUSTRA

Filtruj według

Trudno znaleźć dom lub mieszkanie, w którym zabrakłoby luster. Nierzadko jest ich kilka i spełniają one nie tylko funkcje praktyczne. Coraz częściej wybierane przez klientów lustra do pokoju mają daleko posunięte walory ozdobne. Można się w nich rzecz jasna przeglądać, ale chodzi głównie o efekt estetyczny, jaki za sobą niosą. Oprócz tego obecność luster w pomieszczeniach sprawia, że są one optycznie większe, co ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań.

Oferujemy różne warianty, wśród których znajdują się zwierciadła w oprawach bardzo nowoczesnych i chłodnych, jak i w pełnych ciepła, bardziej rustykalnych. Nasze lustra do pokoju zapewniają pomieszczeniu dobry klimat i stanowią niewątpliwą ozdobę. Część modeli z naszego katalogu jest dedykowana także innym częściom domu, jak chociażby przedpokojom. W nich lustro służy głównie do tego, aby kontrolować swój wygląd podczas zakładania ubrań czy obuwia.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się