×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Lampy stojące

Lampa Stojąca kryształowa B4796/3+1
Promocja -25%
627,19 zł (brutto) 836,25 zł
Nieprzeciętna, idealna, stylowa i doskonała w swojej jakości lampa podłogowa, której konstrukcja zachwyca każdego, to doskonałe rozwiązanie do wnętrz klasycznych i nowoczesnych.
Lampa stojąca kryształowa Chic 5049/1T
Promocja -25%
317,81 zł (brutto) 423,75 zł
Niecodzienna i niebywale urocza lampa stołowa Chic z pewnością będzie cieszyła oko, służąc przy tym swoją funkcjonalnością. 
Lampa stojąca Black Design 86cm
Promocja -25%
936,56 zł (brutto) 1 248,75 zł
Subtelne, choć zdecydowane piękno i charakter lampy Black Design prezentują się przepięknie we wszystkich aranżacjach. 

Lampa podłogowa to doskonałe rozwiązanie zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. W naszej szerokiej gamie produktów znajdziecie najróżniejsze rodzaje lamp, co pozwoli każdemu z Was znaleźć taką, która będzie idealnie pasowała do Waszego wnętrza. Bowiem lampy podłogowe są nie tylko doskonałym źródłem dodatkowego światła, ale także ozdobą, która dodaje uroku i stylu w wybranym przez nas pomieszczeniu. W sytuacjach, w których światło padające z lamp sufitowych nie wystarcza, z pomocą idą właśnie lampy stojące podłogowe. W zależności od Waszych preferencji znajdziecie u nas lampy zdobione bogato, jak i również takie, w których przeważa minimalizm. W kwestii wysokości także oferujemy Wam niemały wybór. Wysoka, stojąca lampa podłogowa to kwintesencja stylu i klasy, aczkolwiek te mniejszych rozmiarów prezentują się równie doskonale. Poza doświetlaniem pomieszczenia i wybornym designem lampa podłogowa posłuży także do czytania, rozwiązywania krzyżówek czy przy wszelakich zajęciach wymagających dobrego oświetlenia miejscowego. To wszystko zależy tylko i wyłącznie od preferencji. Każdy z nas ma inne, przez co my, jako sklep czujemy się zobowiązani do stałego rozwijania i powiększania naszej niemałej już oferty produktów. Dla jednych lampa stojąca jest stworzona do czytania, dla innych natomiast jest pomocna w innych czynnościach. Tak więc biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby każdego z nas, należy dobrze się zastanowić, jak taka lampa będzie wykorzystywana. Oprócz tego ważne jest także umiejscowienie. Lampy podłogowe stojące, w zależności od ich zastosowania i rozmiaru będą wykorzystywane w pełni tylko tam, gdzie najbardziej ich potrzeba. Lampa stojąca może być doskonałym rozwiązaniem do salonu, nie tylko jako piękny dodatek, ale także jako przedmiot użytkowy. Plusem takiego rozwiązania jest również jego mobilność. Lampy stojące mogą z łatwością zostać przeniesione do salonu z sypialni czy na odwrót. Więc możliwość relokacji także jest bardzo ważna i przydatna. Stojąca lampa to nie tylko element wyposażenia jednego, konkretnego pomieszczenia, ale także towarzysz naszych potrzeb, które powędruje z nami tam, gdzie zapragniemy.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.