Witryna I Porvoo

Cena od:3 202 zł *

Produkt dostępny w:

Kontakt z nami

 • Wysoka witryna z kolekcji Porvoo to mebel bardzo elegancki.
 • W przeszklonej części witryny znajdują się dwie szklane półki.
 • W dolnej części znajduje się szafka oraz szuflada.
 • Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

Więcej szczegółów

Porvoo to wysokiej jakości kolekcja mebli, wykonanych z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. To kolekcja, która w niepowtarzalny sposób ukazuje strukturę drewna oraz jego naturalne piękno. Z tej kolekcji wyodrębniliśmy wersję ekskluzywną z selekcjonowanego naturalnego dębu na frontach oraz koloru wenge po bokach brył. Ponadto wersja Porvoo Exclusive posiada rozwinięty system oświetlenia LED oraz nóżki z nakładkami ze stali szlifowanej.

Specyfikacja techniczna

Sklep: Witek Home
Szerokość (cm): 66
Wysokość (cm): 204
Głębokość (cm): 46
(opcjonalne)
*(Wymagane w celu notyfikacji w razie udzielenia odpowiedzi)

Napisz opinię

Witryna I Porvoo

 • Wysoka witryna z kolekcji Porvoo to mebel bardzo elegancki.
 • W przeszklonej części witryny znajdują się dwie szklane półki.
 • W dolnej części znajduje się szafka oraz szuflada.
 • Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

* Cena brutto. Ostateczna cena produktu może się różnić zależnie od wybranych opcji dodatkowych , obszyć, materiału itp.

Zobacz Produkty powiązane

 • Cena od 2 110 zł

  Wisząca witryna to mebel z kolekcji Porvoo. Witryna w całości przeszklona. Wewnątrz posiada szklane półki. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 3 326 zł

  Kredens Porvoo to mebel wysokiej jakości. Kredens posiada część przeszkloną z półkami. W dolnej części znajduje się szafka i dwie szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 4 201 zł

  Barek z kolekcji Porvoo to mebel wysokiej jakości. Barek posiada część przeszkloną z półkami. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 4 201 zł

  Witryna z kolekcji Porvoo to mebel bardzo elegancki. W przeszklonej części witryny znajdują się dwie półki dzięki, którym doskonale wyeskponowac można ozdoby lub pamiątki. W dolnej części znajdują szafki i praktyczne szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 667 zł

  Bufet z kolekcji mebli Porvoo to nowoczesny mebel. Jest to pojemny mebel, dzięki czemu będzie idealnym uzupełnieniem jadalni. Bufet posiada szafki oraz dwie szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 018 zł

  Komoda z kolekcji Porvoo to wysokiej jakości mebel. Komoda zbudowana jest z zamykanej szafki oraz z dwóch pojemnych szuflad. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 440 zł

  Nowoczesna komoda z kolekcji Porvoo to wysokiej jakości mebel. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 3 326 zł

  Szeroka komoda to mebel, który powinien znaleźć się w każdym salonie. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Porvoo. Z uwagi na rozmiary komoda stwarza wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych w salonie czy jadalni. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 440 zł

  Szafka rtv z kolekcji mebli Porvoo doskonale prezentuje się w każdym salonie. Szafka posiada wnękę na sprzęt oraz dwie szuflady. Na tylnej ścianie znajdują się otwory na kable. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Szafka rtv występuje w wersji lewostronnej lub prawostronnej.

 • Cena od 2 893 zł

  Szafka rtv z kolekcji mebli Porvoo doskonale prezentuje się w każdym salonie. Szafka posiada wnękę na sprzęt oraz cztery szuflady. Na tylnej ścianie szafki znajdują się otwory na kable. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 586 zł

  Mała półka z oświetleniem z kolekcji mebli Porvoo. Półka idealnie komponuje się z szafką pod telewizor lub komodą. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 827 zł

  Szeroka półka z oświetleniem z kolekcji mebli Porvoo. Półka idealnie komponuje się z szafką pod telewizor lub komodą. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 945 zł

  Mały stolik w kształcie kwadratu idealnie prezentuje się w salonie. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Stół rozkłada się maksymalnie do 290 cm. Posiada cztery wkładki po 50 cm.

 • Cena od 3 326 zł

  Drewniany stół idealnie sprawdzi się na rodzinne spotkania. Możliwość rozłożenia stołu maksymalnie do 250 cm. Stół posiada dwie wkładki po 45 cm. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 1 132 zł

  Drewniana ława do salonu z kolekcji mebli Porvoo. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Ława występuje w trzech rozmiarach. Wymiary: Ława I Szerokość: 60 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 50 cm

Produkty z tej samej kategorii

 • Zapytaj o cenę

  Elegancka serwantka z kolekcji mebli Afrodyta Składa się z przeszklonych drzwi, dwóch drzwi pełnych i szuflady Dostępna kolorystyka: biały ze złotą patyną, czereśnia patyna, rustikal patyna Wykonanie: lite drewno dębowe i naturalna okleina Mebel posiada zaokrąglone fronty boczne

 • Cena od 749 zł

  Wisząca witryna poziomowa z kolekcji mebli Lauro W drzwiach i szufladach zastosowano system cichego domyku Fronty: folia PCV na wysoki połysk w kolorze sand grey; ramki wykonane z folii w kolorze wenge Korpus: płyta laminowana w kolorze sand grey Oświetlenie LED w standardzie

 • Cena od 3 135 zł

  Elegancka witryna Limera idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura. Dodatkowe informacje: Cichy domyk w drzwiach i szufladach, w witrynie ukryta szuflada

 • Cena od 2 969 zł

  Witryna dwudrzwiowa częściowo przeszklona z kolekcji Locarno Szkło hartowane Mebel wyposażony w system cichego domyku Metalowy uchwyt w kolorze szampańskim Wykonanie: lite drewno dębowe/płyta w naturalnej dębowej okleinie Wybarwienie: dąb złocisty

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

czerwiec: 10, 17
lipiec: 8, 15, 22
sierpień: 12, 15, 19
wrzesień: 9, 16, 23
październik: 14, 21
listopad: 1, 11, 18
grudzień 9, 25, 26