×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Komplet na 6 osób

Zestaw sztućców Austin złote 24szt. inbox
-25%
321,25 zł 240,94 zł (brutto)
Świetna jakość i elegancki styl to najważniejsze cechy sztućców Amefa. Zestaw zawiera 24 sztuki sztućców i jest przeznaczony dla 6 osób.
Komplet sztućców Cube in box 24 szt.
+6 widelczyków GRATIS
+6 łyżeczek GRATIS
298 zł (brutto)
Piękne i niebywale eleganckie sztućce Amefa odnajdą się doskonale na każdym stole.  PROMOCJA! Przy zakupie kompletu sztućców Cube in box 24 szt. - 6 widelczyków do ciasta oraz 6 łyżeczek do Latte GRATIS

Standardowe zestawy sztućców na sześć osób zawierają dwadzieścia cztery elementy – po sześć sztuk noży stołowych, widelców, łyżek i łyżeczek do herbaty. To punkt wyjścia dla zgromadzenia własnego kompletu akcesoriów stołowych na użytek domowy i podjęcia niewielkiej liczby gości. Dysponujemy klasycznymi sztućcami w obłych lub kwadratowych kształtach, jak i nieco bardziej zdobionymi. Bez względu na to, który model Państwo wybiorą, każdy z nich zapewni elegancką oprawę uroczystości czy codziennej kolacji.

W Witeks znajdą Państwo sztućce marki Amefa wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która nadaje się do mycia w zmywarce. Wszystkie wyroby tego producenta powstają z dbałością, a zanim trafią do sprzedaży, poddaje się je surowym testom kontroli jakości. Aby potwierdzić najwyższy standard, Amefa obejmuje swoje wyroby wieczystą gwarancją na wady materiałowe i wykonawcze.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Udostępnij

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się