×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Kieliszki

Kieliszek do wódki 25ml
-25%
1,63 zł 1,22 zł (brutto)
Zmrożona lub ciepła- każda potrzebuje kieliszka. Kieliszek do wódki, prosty, lecz jak dzięki temu piękny. Dzięki niemu każde spotkanie w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi będzie wyjątkowo udane i zapadnie w pamięć...
Kieliszek do wódki 20 ml Kieliszek do wódki 20 ml
-25%
4,75 zł 3,56 zł (brutto)
Wyjątkowy kieliszek przeznaczony do wódki o pojemności 20 ml zapewni Ci spokój oraz pewność, że Twoi goście mają odpowiednie kieliszki, które spełniają oczekiwania największych smakoszy.
Kieliszek whisky 100ml
-25%
7,50 zł 5,62 zł (brutto)
Pełny stylu i elegancki kieliszek Whisky świetnie będzie współpracował z bursztynowym kolorem tego wykwintnego trunku.

Wino, szampan czy martini… Niezależnie od tego, który z trunków zdecydujesz się podać swoim gościom, potrzebujesz odpowiednich naczyń do ich serwowania. Dostępne w sklepie Witek Home kieliszki doskonale sprawdzą się w różnych okolicznościach. Nasze produkty wyróżnia odporność na obtłuczenia. Wykonane z kryształowego szkła modele mają brzegi cięte laserem. Dzięki temu są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Płaska podstawa bez rantu gwarantuje stabilność utrzymywania się naczynia w pozycji pionowej. W zależności od indywidualnych preferencji masz do wyboru produkty z idealnie gładką bądź ozdobioną dekoracyjnymi wypukłościami powierzchnią. Tak naprawdę jednak nie ma znaczenia, który kieliszek wybierzesz. Szkło każdego naczynia jest tak przejrzyste, że bez trudu sprawdzisz kolor jego zawartości bez konieczności zaglądania do środka.

Kieliszki – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

Kompletując zestawy szkła użytkowego do domu, zwróć uwagę na dopasowanie zakupionych artykułów do rodzaju spożywanego trunku:

modele do likieru i do wina mają zazwyczaj długą, smukłą nóżkę oraz lekko zaokrągloną czaszę;

koniak najlepiej zaserwować gościom w naczyniu przypominającym niewielki pucharek;

do podawania piwa idealnie nadają się kolorowe pokale na króciutkiej, głęboko osadzonej na podstawce nóżce;

wódka smakuje wybornie w odpowiednio dobranych niewielkich kieliszkach z grubym dnem napełnianych maksymalnie do połowy wysokości;

wielbiciele szampana mają natomiast do wyboru albo modele z szeroką, płaską czaszą albo smukłe kieliszeczki na niewielkiej, ale za to bardzo stabilnej podstawce. 

Wszystkie naczynia dostępne w sklepie Witek Home wyróżniają się dbałością o wykonanie. Do ich produkcji w większości przypadków użyto wysokiej jakości szkła hartowanego.

Szkło użytkowe – funkcjonalność to podstawa!

Nie ma znaczenia, w jakie rodzaje kieliszków zdecydujesz się zaopatrzyć. Wszystkie dostępne u nas modele wykonano z wysokiej jakości szkła bez dodatku ołowiu. Naczynia są bardzo praktyczne w użytku. Ich zaletą jest łatwość czyszczenia. Można je myć ręcznie lub w zmywarce.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Udostępnij

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się