×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

SZKŁO DEKORACYJNE

Salaterka Słonecznik 8 cm
Promocja -25%
29,06 zł (brutto) 38,75 zł
Salaterka szklana - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Salaterka z motywem kwiatu słonecznika - odcienie żółtego, zieleni i złota. Salaterki nie należy myć w zmywarkach automatycznych.
Wazon Róża 10,5 cm
Promocja -25%
31,87 zł (brutto) 42,50 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Okrągły wazon o średnicy 10 cm z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach...
Salaterka Róża 17,5 cm
Promocja -25%
37,50 zł (brutto) 50 zł
Dekoracyjna salaterka szklana - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Salaterka z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Salaterki nie należy myć w zmywarkach automatycznych.
Wazon opekiwany 51cm
Promocja -25%
39,09 zł (brutto) 52,12 zł
Efektowny wazon szklany to doskonały element dekoracji domu.
Salaterka Słoneczniki 14,5 cm
Promocja -25%
40,31 zł (brutto) 53,75 zł
Dekoracyjna salaterka - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Salaterka z motywem kwiatów słonecznika - odcienie żółci, zieleni i złota. Salaterki nie należy myć w zmywarkach...
Wazon szklany 35cm
Promocja -25%
40,50 zł (brutto) 54 zł
Wysoki wazon dekoracyjny o ciekawym wybarwieniu szkła.
Wazon Róża 27 cm
Promocja -25%
43,13 zł (brutto) 57,50 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Wazon z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach automatycznych.
Wazon Róża 30 cm
Promocja -25%
46,87 zł (brutto) 62,50 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Wazon o średnicy 9 cm z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach automatycznych.
Wazon Róża II 30 cm
Promocja -25%
47,81 zł (brutto) 63,74 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Wazon w kształcie kielicha z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach...
Wazon Róża 25 cm
Promocja -25%
50,62 zł (brutto) 67,50 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Wazon w kształcie kielicha z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach...
Wazon Róża II 40 cm
Promocja -25%
52,50 zł (brutto) 70 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Podłużny okrągły wazon z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach automatycznych.
Wazon Róża 29 cm
Promocja -25%
56,25 zł (brutto) 75 zł
Dekoracyjny wazon szklany - ręcznie malowane szkło z pracowni Andrzeja Bednarczyka. Wazon o średnicy 10,5 cm z motywem róży - odcienie żółtego, czerwieni, zieleni i złota. Wazonu nie należy myć w zmywarkach...

Nic tak nie podnosi estetyki stołu jak piękne i stylowe dekoracje. Doskonałym rozwiązaniem są nie tylko kwiaty lub inne rośliny, ale również szkło ozdobne. Sam materiał należy do ponadczasowych i łatwych do utrzymania w czystości, dlatego też wybrane naczynia mogą posłużyć nam przez długie lata, nie tracąc na swoim atrakcyjnym wyglądzie. Szkło dekoracyjne sprawdzi się jednak nie tylko do przyozdobienia stołu. To idealny wybór do kuchni, salonu oraz innych miejsc, które mają pełnić funkcję reprezentacyjną.

Tego typu ozdoby można postawić na kredensie, szafce lub stoliku kawowym. Ozdoby w szkle bardzo często prezentują się na tyle estetycznie, że nie potrzeba dodatkowo uzupełniać ich kwiatami, ani innymi drobiazgami. Takie elementy sprawiają, że wnętrze przedstawia się znacznie ciekawiej, a wybrany obszar przykuwa uwagę. Jesteśmy pewni, że produkty dostępne w naszej ofercie skradną serca najbardziej wymagających użytkowników, niezależnie od preferowanej stylistyki tego typu dekoracji. 

Szklane naczynia ozdobne dostępne w naszym sklepie

Nie od dziś wiadomo, że stylowe dodatki wpływają na ostateczny odbiór danego pomieszczenia oraz panujący w nim klimat. Jednym z najlepszych przykładów takich produktów są szklane dekoracje w postaci wazonu. To must have w każdym domu, niezależnie od tego czy przepadamy za żywą czy sztuczną roślinnością. W naszej ofercie można znaleźć spory wybór takich akcesoriów, zarówno w prostym, klasycznym wydaniu, jak i nieco bardziej fantazyjnym. Wazony są dostępne w wielu pięknych wersjach kolorystycznych oraz różnych rozmiarach, dlatego jesteśmy pewni, że każda osoba znajdzie coś dla siebie. 

Dekoracje w szkle to również urocze salaterki. Choć zazwyczaj utożsamiamy je z praktyczną funkcją jaką jest serwowanie przekąsek czy słodkości, efektownie wykonane, mogą stać się stałą ozdobą każdego stołu. Oferowane przez nas dodatki zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu oprócz pięknego wyglądu, można liczyć na wytrzymałość. W naszym asortymencie znajdują się produkty m.in. takich marek jak Krosno, Huta Szkła Wrześniak oraz Huta Szkła Tarnów.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.