Cena
-
Pojemność (ml)
-
Średnica (cm)
-
×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Wazy

Palace Waza
-25%
40 zł 30 zł (brutto)
Piękna i wyjątkowa waza jaką jest ta z serii Palace nada podawanym w niej potrawą eleganckiego stylu niezależnie od tego, co będziesz w niej podawać. Wykonana z wysokiej jakości porcelany. 

Waza - komfort serwowania zup.

Żaden bankiet, impreza weselna albo uroczysty niedzielny obiad nie mogą obyć się bez eleganckiej zastawy stołowej. Integralną częścią każdego zestawu obiadowego jest waza. Dostępne w sklepie Witek Home naczynia łączą w sobie estetykę wykonania oraz wygodę użytkowania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości porcelany, której charakterystyczną cechą jest  odporność na zarysowania i stłuczenia. Produkty mają rozmaitą pojemność, różnią się też między sobą kształtem oraz sposobem wykonania. Większość modeli wyposażona jest w praktyczne uchwyty, ułatwiające przenoszenie naczyń napełnionych zupą. Dostępne u nas wazy na zupę mają też praktyczne pokrywki gwarantujące utrzymywanie wysokiej temperatury potrawy przez długi czas od jej przygotowania bądź podgrzania.


Waza do zupy – estetyczna i funkcjonalna.

W sklepie WITEK HOME zaopatrzysz się w stylowe naczynia uznanych marek i producentów. Wśród nich można wymienić produkty z takich kolekcji, jak Amelia, Afrodyta, Monaco albo Grenada Silver. To wazy obiadowe, które świetnie prezentują się przy stole, a nalewanie z nich zupy do talerzy jest bardzo wygodne. Ich połyskująca powierzchnia subtelnie odbija światło lamp lub zapalonych świec, przyczyniając się do stworzenia klimatycznego nastroju w pomieszczeniu. Większość naczyń dostępna jest w tradycyjnym białym lub kremowym kolorze. Niektóre z nich ozdobione są dodatkowo kwiatowymi motywami dekoracyjnymi, umieszczonymi przy brzegach naczynia lub w innym widocznym miejscu. Nadają one naczyniom eleganckiego wyglądu. Wszystkie dostępne u nas wazy są bardzo łatwe w czyszczeniu. Można je myć ręcznie lub w zmywarkach – w żadnym przypadku nie wpływa to negatywnie na ich walory estetyczne ani użytkowe. Przykładamy ogromną wagę do terminowości realizacji zamówienia. Dlatego możesz mieć pewność, że kupiony u nas produkt dotrze do Ciebie w umówionym terminie w całości i bez ewentualnych uszkodzeń powstałych w trakcie transportu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Udostępnij

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się