×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Talerze

1,36 zł (brutto)
Klasyczny i uniwersalny talerz płytki o średnicy 17,5cm. Z łatwością dopasujesz go do każdej posiadanej zastawy. 
2,06 zł (brutto)
Płytki talerz o prostym i uniwersalnym kształcie świetnie sprawdzi się w każdej jadalni.
Spodek  śr. 15cm Merkury
Promocja -25%
4,41 zł (brutto) 5,87 zł
Klasyczny i jednocześnie bardzo elegancki spodek Merkury o średnicy 15cm.
Spodek 13,5cm Kaszub Hel2
Promocja -25%
4,78 zł (brutto) 6,37 zł
Klasyczny spodek  Kaszub Hel2 łączy w sobie klasyczny styl oraz świetną jakość wykonania.
Spodek 16cm Kaszub Hel2
Promocja -25%
5,25 zł (brutto) 7 zł
Klasyczny spodek Kaszub Hel2 to elegancja i prostota wykonania. 
Talerz płytki śr. 19cm Daisy
Promocja -25%
7,50 zł (brutto) 10 zł
Marka Kristoff to producent wyjątkowej porcelany, której nie trzeba przedstawiać. Charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz wyjątkową trwałością. Talerz o średnicy 19 cm z kolekcji Daisy będzie pasował idealnie do...

W ofercie sklepu internetowego Witek’s znajdują się pojedyncze talerze obiadowe, które ułatwią Ci skompletowanie naczyń dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze naczynia są idealne zarówno do użytku codziennego, jak i na ważniejsze okazje, kiedy zapraszasz do siebie gości. W każdym gospodarstwie powinien znaleźć się zestaw porcelany w jednym stylu i w Witek’s doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Z myślą o potrzebach naszych klientów prowadzimy sprzedaż naczyń na sztuki, a nasze kolekcje są stale dostępne w ofercie – dzięki temu w każdej chwili możesz wejść na naszą stronę internetową i domówić talerze swojego ulubionego producenta albo w preferowanym przez siebie wzorze.

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się zbić talerz z ulubionego kompletu. Co zrobić w tej sytuacji? Zdecydować się na zakupy w sklepie Witek’s – u nas możesz sam skompletować idealny zestaw naczyń, w którym znajdzie się wszystko, czego potrzebujesz. A kiedy zbijesz talerz, nie musisz wpadać w czarną rozpacz – wystarczy wejść na naszą stronę internetową i zamówić swoje ulubione talerze obiadowe na sztuki. To rozwiązanie sprawdzi się również, kiedy dopiero zaczynasz swoją przygodę z porcelana i chcesz zacząć od mniejszego zestawu np. na cztery osoby, a następne zamierzasz stopniowo powiększać swoją kolekcję. Bez względu na to, jaki przyświeca Ci cel, my wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.