×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Salaterki

Salaterka Kropla 100ml
Promocja -25%
7,03 zł (brutto) 9,38 zł
Porcelanowa salaterka w kształcie kropli wody. Jej kształt czyni ją elegancką i funkcjonalną.
Salaterka Penny 21 cm.
Promocja -25%
7,50 zł (brutto) 10 zł
Bardzo szykowna, urokliwa i minimalistyczna salaterka Penny to doskonały wybór do każdego domu. Jej uniwersalność nie jest pozbawiona smaku i stylu, przez co każda zastawa stołowa świetnie będzie współgrać z salaterką. 
Salaterka 11cm Maxim
Promocja -25%
10,78 zł (brutto) 14,38 zł
Prosta i uniwersalna salaterka Maxim o ciekawym, kwadratowym kształcie wykonana jest z bardzo trwałej i dobrej jakościowo porcelany.

Salaterki to naczynia, które są swego rodzaju niezbędnikiem każdej kuchni. To właśnie one służą do podawania i przechowywania najróżniejszych sałatek i innych potraw o pokrewnej konsystencji. Oczywiście nie każdemu odpowiadać będzie prosta salaterka o stonowanym kolorze. W Witek Home dla każdego mamy rozwiązanie. Szeroki wybór asortymentu jest bardzo różnorodny we wzory, fasony i wielkości. Zestaw salaterek, który posiadamy to prawdziwie ogromna kolekcja. Natomiast nie każdy z Was musi znać to naczynie pod tą dokładnie nazwą. Dla jednych to miska, dla innych salaterka. Niezależnie od tego, jaką nazwę preferujesz, to z pewnością możesz przyznać, że jest to naczynie niezbędne. Czy to salaterki porcelanowe, szklane, pojedyncze, czy może salaterki trójdzielne – zapewniamy, że znajdziesz je u nas! Salaterka szklana różni się przede wszystkim przezroczystością, której nie uświadczymy w porcelanowych naczyniach. Niektórym to rozwiązanie odpowiada bardziej. Salaterki szklane różnią się nieco także wytrzymałością. Grube szkło zawsze będzie nieco bardziej trwałe od porcelany. Szklane naczynia inaczej prezentują się pod względem estetyki. Podawane przez nas danie widać, co może wpływać na atrakcyjność posiłku. Ponadto, jest wiele różnych odmian szklanych salaterek. Jedną z nich jest salaterka na nóżce. Nóżka dodaje jej uroku, sama salaterka prezentuje się dzięki niej wyjątkowo szykownie. Oprócz konstrukcyjnych różnic w salaterkach, pojawiają się także te stricte wizualne. Porcelanowe salaterki często bywają zdobione. Różne wzory, malunki i inne zdobienia są na porcelanie bardziej uwydatnione. W szkle natomiast zdarzają się delikatne rzeźbienia, które prezentują się równie doskonale. Wybór materiału, z którego salaterka została wyprodukowana, jest kwestią indywidualną. Zarówno szklanych, jak i porcelanowych salaterek posiadamy całą gamę, co pozwala klientowi na różnorodność. W Witek Home zawsze znajdziesz to, co Ci jest potrzebne! Nasz salon od samego początku stawia na to, aby klient mógł skompletować wszystko w jednym miejscu. I tak jest po dziś dzień. 

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.