×
 
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
 

Mleczniki

Mlecznik Kaliope Mlecznik Kaliope
-25%
6,56 zł 4,92 zł (brutto)
Elegancki i zgrabny mlecznik Kaliope.
Mlecznik Arcadia 2
-25%
9,38 zł 7,03 zł (brutto)
Wyjątkowy mlecznik o delikatnym wzorze z wysokiej jakości porcelany dzięki minimalistycznemu zdobieniu cieszy oko niezależnie od gustu. 
Mlecznik 250ml Magic Tree Mlecznik 250ml Magic Tree
-25%
26,25 zł 19,69 zł (brutto)
Nieszablonowy, odważny kształtem mlecznik Magic Tree jest pięknie zdobiony subtelnym motywem drzewa.
Mlecznik 150ml Nora
-25%
16,25 zł 12,19 zł (brutto)
Mlecznik Nora zdobiony czarną, malowaną obręczą to minimalizm i styl w jednym.
Mlecznik Piwonia/Peony Mlecznik Piwonia/Peony
-25%
26,25 zł 19,69 zł (brutto)
Stylowy, a przez co ciekawie wyglądający mlecznik z serii Peony. Wisienką na torcie jest subtelny kwiat piwonii zdobiący go na zewnątrz.

Odkąd na świecie popularne stało się picie takich napojów jak kawa i herbata, ludzie zapragnęli urozmaicać sobie te czynności. Tym, którzy mogli pochwalić się wyższym statusem społecznym, towarzyszyły takie akcesoria, które zwykłym ludziom mogły się jedynie marzyć. Oczywiście, odkąd ludzkość poznała porcelanę, tym bardziej każdy pragnął mieć w swoim posiadaniu piękne serwisy wykonane właśnie z tego materiału. Na początku były to nieco bardziej prymitywne serwisy, niż te, które dziś znamy. Z czasem zaczęto dokładać do nich więcej dodatków, które poprawiały ich funkcjonalność. Jednym z nich były właśnie dzbanki do mleka, dziś znane wszystkim jako mleczniki. Poprawiało to jakość spożywania ciepłych napojów, bowiem mleko pozyskane od krów mogło prezentować się bardziej wytwornie, aniżeli w zwykłych naczyniach. Dzbanek do mleka był więc idealnym rozwiązaniem. Dzisiaj, kiedy każdy z nas ma w domu porcelanę, również są bardzo popularne. Przyjmując gości, możemy podać mleko do kawy i herbaty w estetycznym naczyniu, które właśnie do tego jest przeznaczone. Nie tylko wygląda atrakcyjniej niż w zwykłej szklance czy kartonie. Dzbanek na mleko lub jak niektórzy wolą mlecznik, jest idealnie wyprofilowany do nalewania mleka bezpośrednio do filiżanki. Dziubek, który jest zwieńczeniem jego konstrukcji, pozwoli uniknąć nieprzyjemności związanych z rozlaniem białego napoju, dzięki czemu unikniemy zabrudzeń i dyskomfortu. Ich wielkość także jest minimalna – można śmiało powiedzieć, że to nie dzbanek, a dzbanuszek do mleka. Dzięki temu wygląda jeszcze bardziej urokliwie i wykwintnie. Jeżeli masz więc w planach poranne spożywanie kawy, bądź też zapraszasz gości, którzy lubują się w spożywaniu ciepłych napojów, obowiązkowo powinieneś zainwestować w naczynie na mleko. Większość serwisów obiadowo-kawowych oraz stricte kawowych ma już ten element w zestawie. Jeżeli natomiast nie planujesz zakupu serwisu, a jedynie doposażenie tego, który już posiadasz, to pojedynczy mlecznik będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W ofercie Witek Home posiadamy zarówno całe zestawy, jak i pojedyncze sztuki akcesoriów wyposażenia. Bez najmniejszego problemu znajdziesz dodatek, który wkomponuje się w posiadaną przez nas zastawę. Jest to niezwykle istotna kwestia, bowiem zakup całego serwisu porcelanowego wiążę się z większym wydatkiem. Gdy posiadany przez Ciebie serwis jest uniwersalny, a jego zdobienia pozwalają dołożyć element z innej kolekcji, możesz spokojnie dobierać tyle dodatków, ile tylko jest Ci potrzebne.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Udostępnij

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się