×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kubki

22 zł (brutto)
Pozornie prosty, a zarazem elegancki i stylowy kubek Premium Strong to dobry i uniwersalny wybór.
9,90 zł (brutto)
Lekko zdobiony kolorowymi liniami kubek prezentuje nam dodatkowo nowoczesny i ciekawy design. 
9,90 zł (brutto)
Lekko zdobiony kolorowymi kręgami kubek o pojemności 300ml poza wspomnianym zdobieniem ma także ciekawy i nowoczesny design. 
9,90 zł (brutto)
Kubek Paris z różowymi akcentami oferuje nam nowoczesny, designerski wygląd wraz z ciekawym motywem elementów francuskiej architektury.
9,90 zł (brutto)
Kubek New York z różowymi akcentami oferuje nam nowoczesny, designerski wygląd wraz z ciekawym motywem elementów architektury Nowego Jorku.
9,90 zł (brutto)
Porcelanowy kubek zdobiony w motyw zabytków Londynu bardzo ładnie łączy w sobie minimalizm i styl, a wraz z sylikonową pokrywą jest doskonale funkcjonalny.
9,90 zł (brutto)
Kubek New York z różowymi akcentami oferuje nam nowoczesny, designerski wygląd wraz z ciekawym motywem elementów architektury Nowego Jorku. Sylikonowa pokrywka pozwala dłużej zachować temperaturę ciepłego napoju, a...
4,50 zł (brutto)
Dorodny kubek Extreme Cream z nowoczesnym charakterem i funkcjonalnym wykonaniem. 
7,80 zł (brutto)
Klasyczny biały kubek z serii Victoria. Jest bardzo uniwersalny, przez co z łatwością dopasujesz go do większości zastaw.
9,50 zł (brutto)
Stylowy, elegancki, a zarazem prosty i uniwersalny. Taki właśnie jest kubek River. Świetnie będzie pasował do każdego nakrycia stołu.
5 zł (brutto)
Idealny na każdą okazję oraz w każdym otoczeniu kubek o pojemności 430ml. 

W sklepie internetowym Witek’s kupisz piękne kubki porcelanowe, dzięki którym moment picia ulubionego napoju stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Nie da się ukryć, że delektowanie się kawą czy herbatą to miły moment w ciągu dnia, dlatego warto go celebrować w dobrym towarzystwie. W tym celu warto zakupić piękne naczynia z porcelany, które wzbudzą zachwyt wśród domowników i gości. Delikatne, lekkie zdobienia, jasne, proste obramowania naczyń i oryginalne wzory – to wszystko znajdziesz w szerokim asortymencie Witek’s. Bez względu na to, który kubek wybierzesz, my gwarantujemy porcelanę najwyższej jakości, którą będziesz mógł wygodnie użytkować przez lata.

Nie od dziś wiadomo, że porcelana działa korzystnie na podawane na niej potrawy, wszystko wygląda i smakuje lepiej, a kawa z ładnego naczynia ma niepowtarzalny aromat. Właśnie dlatego porcelanowe kubki to coś, co powinien posiadać każdy miłośnik napojów na gorąco. W sklepie internetowym Witek’s uważamy, że kupując naczynia i inne elementy wyposażenia kuchni, warto postawić na to, co piękne. W naszej ofercie znalazła się porcelana pochodząca od najlepszych producentów – dostępna w Witek’s porcelana pochodzi z Polskiej Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” czy z Zakładów Porcelany Stołowej „Lubiana”, w naszej ofercie znajdują się też kubki ze słynnych zakładów bolesławieckich.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.