×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Lubiana

Kubek 300 ml Victoria
Promocja -25%
8,91 zł (brutto) 11,88 zł
Klasyczny biały kubek z serii Victoria. Jest bardzo uniwersalny, przez co z łatwością dopasujesz go do większości zastaw.
Talerz płytki śr. 24cm Kaszub2
Promocja -25%
7,97 zł (brutto) 10,63 zł
Płytki talerz Kaszub o średnicy 24cm będzie atrakcyjnie współgrać z każdą zastawą w Twojej jadalni.
Victoria Filiżanka ze spodkiem 200ml
Promocja -25%
14,06 zł (brutto) 18,75 zł
Nieskomplikowana filiżanka Victoria z bardzo ciekawy i niebanalnym spodkiem to świetne połączenie klasycznego wyglądu filiżanki oraz śmiałego designu spodka. Pojemność filiżanki wynosi 200ml. 
Salaterka z reliefem 11,5cm Ameryka
Promocja -25%
6,09 zł (brutto) 8,13 zł
Elegancka i stylowa salaterka Ameryka to połączenie jakości porcelany Lubiana, oraz ciekawego i niebanalnego designu.

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym, w którym znalazło się miejsce dla pięknych naczyń! W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór najlepszej jakości polskiej porcelany. Porcelana Lubiana nie bez powodu reklamuje się jako ulubiona porcelana Polaków – tym, co wyróżnia ją na rynku, jest wyjątkowa metoda produkcji oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu firma produkuje piękne naczynia z pasją. Ponadto o niezwykłej popularności tej marki świadczy fakt, iż produkuje trzy miliony pięćset tysięcy sztuk wyrobów miesięcznie, mając w ofercie ponad trzy tysiące dekoracji, dwa tysiące kształtów i trzydzieści pięć fasonów.

Lubiana to nowoczesna porcelana na najwyższym, światowym poziomie. Marka istnieje na rynku od 1969 roku. Od tego czasu firma wyspecjalizowała się w produkcji klasycznej, białej, twardej porcelany o najwyższych parametrach jakościowych. Podczas produkcji stosuje się kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypały, w tym drugi wypał w temperaturze 1410℃. Tę markę docenia się też za granicą – obsługuje ona zagraniczne rynki i obecnie prowadzi sprzedaż aż w czterdziestu krajach na całym świecie.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.