Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

Filiżanki porcelanowe

Filtruj według
4 zł (brutto)
Stylowa i urokliwa filiżanka Trapez pozwoli Ci wprowadzić niepowtarzalny design do Twojej jadalni. Jej pojemność wynosi 300ml.Filiżanka fantastycznie łączy się z dedykowanym spodkiem, który mogą państwo znaleźć...
2,90 zł (brutto)
Nietuzinkowa, ciekawa filiżanka do espresso w kształcie trapezu. Jej pojemność wynosi 80ml. 
2,20 zł (brutto)
Stylowa i urokliwa filiżanka Trapez pozwoli Ci wprowadzić niepowtarzalny design do Twojej jadalni. Jej pojemność wynosi 250ml.Filiżanka fantastycznie łączy się z dedykowanym spodkiem, który mogą państwo znaleźć...
2,20 zł (brutto)
Estetyczna i bardzo ładna filiżanka marki Walkürie o pojemności 180 ml.Filiżanka świetnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,90 zł (brutto)
Urocza filiżanka z subtelnym zdobieniem w kształcie małego listka. Jej pojemność wynosi 210 ml. Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Filiżanka i spodek sprzedawane...
3,60 zł (brutto)
Urocza filiżanka z subtelnym zdobieniem w kształcie małego listka. Jej pojemność wynosi 300ml.Do filiżanki idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są...
4 zł (brutto)
Elegancka filiżanka z okrągłym uchem o pojemności 350ml.Spodek przeznaczony dla tej filiżanki mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
1,90 zł (brutto)
Piękna filiżanka z delikatnym zdobieniem w kształcie listka. Jej pojemność wynosi 70 ml. Do filiżanki idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
2,20 zł (brutto)
Filiżanka Walküre jest piękna w swojej nieskomplikowanej budowie. Jej pojemność wynosi 90ml. Do filiżanki świetnie będzie pasował spodek z tego linku.Spodek sprzedawany oddzielnie. 
2 zł (brutto)
Nieskomplikowana i stylowa filiżanka z kwadratowym uchem o pojemności 80ml.Filiżanka łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany oddzielnie. 
4,40 zł (brutto)
Szykowna filiżanka z ostrym uchem o pojemności 180ml.Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek i filiżanka sprzedawane są osobno. 
2,70 zł (brutto)
Ciekawa filiżanka z pogrubionym uchem o pojemności 180 ml.Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
3,90 zł (brutto)
Szykowna i ciekawa filiżanka z pociągłym uchem o pojemności 280 ml.Filiżanka doskonale łączy się ze spodkiem codziennym 16cm.Spodek sprzedawany jest osobno. 
2,20 zł (brutto)
Gustowna, nieskomplikowana filiżanka z pogrubianym uchem o pojemności 180 ml.Do filiżanki idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 
2,50 zł (brutto)
Stylowa filiżanka z kwadratowym uchem o pojemności 140ml.Filiżanka idealnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,50 zł (brutto)
Elegancka, a jednocześnie uniwersalna filiżanka z dużym uchem 2.Filiżanka łączy się idealnie ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się