×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

Filiżanki porcelanowe

4 zł (brutto)
Stylowa i urokliwa filiżanka Trapez pozwoli Ci wprowadzić niepowtarzalny design do Twojej jadalni. Jej pojemność wynosi 300ml.Filiżanka fantastycznie łączy się z dedykowanym spodkiem, który mogą państwo znaleźć...
2,90 zł (brutto)
Nietuzinkowa, ciekawa filiżanka do espresso w kształcie trapezu. Jej pojemność wynosi 80ml. 
2,20 zł (brutto)
Stylowa i urokliwa filiżanka Trapez pozwoli Ci wprowadzić niepowtarzalny design do Twojej jadalni. Jej pojemność wynosi 250ml. Filiżanka fantastycznie łączy się z dedykowanym spodkiem, który mogą państwo znaleźć...
2,20 zł (brutto)
Estetyczna i bardzo ładna filiżanka marki Walkürie o pojemności 180 ml.Filiżanka świetnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,90 zł (brutto)
Urocza filiżanka z subtelnym zdobieniem w kształcie małego listka. Jej pojemność wynosi 210 ml. Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Filiżanka i spodek sprzedawane...
3,60 zł (brutto)
Urocza filiżanka z subtelnym zdobieniem w kształcie małego listka. Jej pojemność wynosi 300ml.Do filiżanki idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są...
4 zł (brutto)
Elegancka filiżanka z pociągłym uchem o pojemności 350ml.Spodek przeznaczony dla tej filiżanki mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
2,20 zł (brutto)
Filiżanka Walküre jest piękna w swojej nieskomplikowanej budowie. Jej pojemność wynosi 90ml. Do filiżanki świetnie będzie pasował spodek z tego linku.Spodek sprzedawany oddzielnie. 
2 zł (brutto)
Nieskomplikowana i stylowa filiżanka z kwadratowym uchem o pojemności 80ml.Filiżanka łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany oddzielnie. 
4,40 zł (brutto)
Szykowna filiżanka z ostrym uchem o pojemności 180ml.Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek i filiżanka sprzedawane są osobno. 
2,70 zł (brutto)
Ciekawa filiżanka z pogrubionym uchem o pojemności 180 ml.Filiżanka idealnie pasuje do spodka, który mogą państwo zobaczyć klikając w ten odnośnik. Spodek sprzedawany jest oddzielnie. 
3,90 zł (brutto)
Szykowna i ciekawa filiżanka z pociągłym uchem o pojemności 280 ml.Filiżanka doskonale łączy się ze spodkiem codziennym 16cm.Spodek sprzedawany jest osobno. 
2,50 zł (brutto)
Stylowa filiżanka z kwadratowym uchem o pojemności 140ml.Filiżanka idealnie łączy się ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek sprzedawany jest oddzielnie.
2,20 zł (brutto)
Gustowna, nieskomplikowana filiżanka z pogrubianym uchem o pojemności 180 ml.Do filiżanki idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 
2,50 zł (brutto)
Elegancka, a jednocześnie uniwersalna filiżanka z dużym uchem 2.Filiżanka łączy się idealnie ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Filiżanka i spodek sprzedawane są oddzielnie. 
2,70 zł (brutto)
Niesztampowa, stylowa i bardzo elegancka filiżanka z poszerzanym rantem o pojemności 150ml. Filiżanka fantastycznie komponuje się wraz ze spodkiem, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik. Filiżanka i...
2,90 zł (brutto)
Innowacyjnie wyglądająca filiżanka Walküre z pewnością nie pozwoli pozostać niezauważona, co zawdzięcza niecodziennej konstrukcji. Jej pojemność wynosi 200ml.
2 zł (brutto)
Stylowa i elegancka filiżanka z wąskim dnem o pojemności 140ml. Spodek odpowiadający filiżance mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Spodek jest sprzedawany oddzielnie.
2,20 zł (brutto)
Niezwykle interesująca i stylowa filiżanka o opływowym kształcie. Jej pojemność wynosi 180ml.
3,10 zł (brutto)
Ciekawa filiżanka z pogrubianym uchem o pojemności 280 ml.Do filiżanki idealnie pasuje spodek codzienny 16cm. sprzedawany oddzielnie. 

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się