Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0

Lampa zapachowa Raj

   SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
Lampa zapachowa Raj
CENA: 178,05 zł
Witek Home - Kraków
brak towaru
Witek Home - Kielce
brak towaru
Witek Home - Komorniki
brak towaru
Witek Home - Szczecin
brak towaru
Witek Home - Nowy Sącz
brak towaru
Witek Home - Nowy Targ
brak towaru
Witek Home - Łódź
brak towaru
Witek Home - Jarosław
brak towaru
Witek Home - Okęcie
brak towaru
Witek Home - Gdańsk
brak towaru
Witek Home - Włocławek
brak towaru

Kupuj na raty 0% do końca grudnia 2019!

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Numer:
251529
Opis

Przedstawiamy elegancką kolekcję Lamp Zapachowych angielskiej firmy Ashleigh & Burwood, która upiększy każde wnętrze i stworzy przyjemną atmosferę.

Tajemnicą Lampy Zapachowej jest jej unikalny kamień katalityczny. Gdt kamień jest podgrzewany rozpoczyna się proces katalitycznego spalania, który powoduje przepływ powietrza prze kontur kamienia niszcząc bakterie i niwelując zapachy. Podczas tego procesu lampa jednocześnie uwalnia na zewnątrz aromat.

Po zaledwie 30 minutach palenia, lampa z Twoim ulubionym zapachem oczyści i przekształci przeciętny pokój (16m2) w oazę spokoju i radości zmieniając atmosferę na wiele godzin.


Wyniki badań labolatoryjnych wskazują, że w przypadku korzystania z Lamp Ashleigh & Burwood aktywnie oczyszczasz powietrze w swoim domu. Niepożadane czynniki takie jak bakterie, roztocza, zarodniki pleśni jak również nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy są, co udowodniono, znacząco redukowane.

Lampy Zapachowe mogą być wspaniałym, oryginalnym prezentem. Zapakowane są w gustowne pudełko.

Sposób korzystania z lampy:

postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie. Zdejnim gasidło i kamień z knotem. Używając lejka wypełnij lampę do 2/3 objętości olejkiem zapachowym kolekcji Ashleigh & Burwood. Należy uważnie napełniać lampę, aby olejek się nie przelał, a po napełnieniu trzeba dokładnie wytrzeć wszelkie wycieki i powolić przetartym powierzchniom na wyschnięcie przed użyciem lampy.

Ponownie umieść kamień z knotem w lampie. Nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez ok 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty olejek nie będzie wyparowywał) by umożliwić nasiąknięcie knota olejkiem zapachowym. Umieść swoją lampę na powierzchni odpornej na wysokie temperatury.

Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest poprawnie osadzony i podpal kamień. Nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia gdy jest podpalony. Nigdy nie pozostawiaj podpalonej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość ognia może sięgać 15cm.
Po ok 3-4 minutach zdmuchnij ogień (nigdy nie nakrywaj płonacego kamienia gasidłem ani ozdobną nakładką). Lampa zapachowa właśnie rozpoczęła proces oczyszczania powietrza i wypełnia pomieszczenia wyjątkowym, ulubionym aromatem.

UWAGA: Kamień pozostanie gorący przez cały proces uwalniania zapachu i pobierania olejku przez knot. Gdy lampa pracuje nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz kamień przykrywając go ozdobną nakładką.

Zawsze używaj lamp w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Używaj lampy maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

By zatrzymać proces wydzialnia zapachu należy zdjąć ozdobną nakładkę( Uwaga - może być gorąca) i przykryć kamień gasidłem, które zabezpiecza także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana. Nie przestawiaj lampy przez kolejne 30minut, aby ostygła.

Staraj się, aby olejek zapachowy nie wypalał się do końca, bo może powodować to krótszą żywotność knota. Jeśli nie zamierzasz używać lampy przez dłuższy czas opróżnij ją z zawartości, wlewając olejek z powrotem do butelki.

Szczegóły produktu
251529

Opis

Waga
0,8 kg
Szerokość
10 cm
Wysokość
15 cm
Długość
10 cm
Produkty powiązane
Brak produktów
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się