Filtruj według
Filtruj według
Cena
-
Wysokość (cm)
-
Pow. spania (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Głębokość (cm)
-
Wys. siedziska (cm)
-
Funkcja spania
Funkcja relaksu
Długość (cm)
-

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Meble wypoczynkowe

Filtruj według

Komfort to coś, co Ci się należy. Każdy może, a nawet powinien pamiętać o tym, aby w swoim domu stworzyć miejsce do wypoczynku i relaksu. Dzięki meblom wypoczynkowym dostępnym w sklepie Witek masz szansę wprowadzić do swojego domu nie tylko piękno, ale również luksus i elegancję.

Meble wypoczynkowe to zarówno sofy i narożniki i inne meble nadające się do salonu czy dużego pokoju. Meble wypoczynkowe to również szezlongi, fotele, pufy oraz wersalki. Więc każdy począwszy od tradycjonalistów i skończywszy na fanach nowoczesnych i designerskich stylach znajdzie dla siebie propozycje, które pozwolą mu po całym dniu pracy znaleźć spokój i ukojenie w komplecie wypoczynkowym, który wybrał dla siebie.

Szeroki wybór mebli wypoczynkowych pozwoli Ci wybrać idealny zestaw dostosowany do każdego pokoju, niezależnie od jego wielkości i możliwości adaptacyjnych. Ze sklepem Witek stworzysz niepowtarzalny klimat każdego pokoju pod względem wizualnym oraz użytkowym. Bo wygląd to nie wszystko! Ważne jest, aby pokój służył swoim domownikom oraz gościom w najlepszy sposób.

Z zestawami wypoczynkowymi dostępnymi w naszej ofercie przekonasz się, że małe pomieszczenie również może być w pełni umeblowane i do tego ciągle pozostanie bardzo użyteczne i przestronne nie tracąc na wygodzie oraz wyjątkowym stylu. Meble wypoczynkowe możesz konfigurować zgodnie ze swoimi wymaganiami np. pod względem kolorystyki. Dostępna jest pełna kolorów obić oraz wykończeń. Zauważysz, że zmiana obicia dostępnych narożników czy sofy zupełnie zmieni jej postrzeganie oraz wygląd. Twój dom będzie oazą spokoju, komfortu oraz miejscem, do którego aż che się wracać ze względu na wyjątkowy design.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się