Lustro małe Provance

Cena od:720 zł *

Produkt dostępny w:

Kontakt z nami

Utrzymane w stylu prowansalskim eleganckie lustro w kwadratowej ramie.

Materiał: lite drewno sosnowe.

Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

Więcej szczegółów

Swój unikalny charakter meble zawdzięczają specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna oraz ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników.

Wykonane niemal w całości z drewna sosnowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl.
Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.

Specyfikacja techniczna

Sklep: Witek Home
Szerokość (cm): 77
Wysokość (cm): 74
Głębokość (cm): 6
(opcjonalne)
*(Wymagane w celu notyfikacji w razie udzielenia odpowiedzi)

Napisz opinię

Lustro małe Provance

Utrzymane w stylu prowansalskim eleganckie lustro w kwadratowej ramie.

Materiał: lite drewno sosnowe.

Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

* Cena brutto. Ostateczna cena produktu może się różnić zależnie od wybranych opcji dodatkowych , obszyć, materiału itp.

Zobacz Produkty powiązane

 • Cena od 4 910 zł

  Czterodrzwiowa szafa kolekcji Provance to niesamowita elegancja, a zarazem powiew prowansalskiej świeżości. Szafa swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Po lewej stronie wewnątrz szafy znajduje się drążek, a z kolei po prawej stronie drążek i trzy półki. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały...

 • Cena od 4 190 zł

  Trzydrzwiowa szafa kolekcji Provance to niesamowita elegancja, a zarazem powiew prowansalskiej świeżości. Szafa swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Szafa posiada lustro osadzone na przednich drzwiach. Po lewej i po prawej stronie wewnątrz szafy znajduje się drążek, po środku trzy półki. Dolna część szafy posiada 3...

 • Cena od 2 820 zł

  Dwudrzwiowa szafa kolekcji Provance to niesamowita elegancja, a zarazem powiew prowansalskiej świeżości. Szafa swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Wewnątrz szafy znajduje się drążek, a na dole szuflada. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 2 440 zł

  Prowansalska komoda z kolekcji Provance nada uroku każdemu wnętrzu. Komoda swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Komoda składa się z czterech szuflad o dużej pojemności. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 630 zł

  Prowansalska szafka nocna z kolekcji Provance nada uroku każdej sypialni. Jest to mebel szykowny, a zarazem subtelny. Szafka swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Szafka nocna występuje w wersji prawej i lewej. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 2 000 zł

  Drewniane łóżko o prowansalskim wyglądzie. Posiada drewniany zagłówek, który nawiązuje do dworskiej sypialni. Łóżko dostępne na materac 160x200 cm i 180x200 cm. W zestawie znajduje się również stelaż. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 800 zł

  Utrzymane w stylu prowansalskim eleganckie lustro w prostokątnej ramie. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 2 220 zł

  Eleganckie biurko w stylu prowansalskim uzupełni każde biuro lub gabinet. Biuro posiada zamykana szafkę, szufladę oraz miejsce na klawiaturę. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 230 zł

  Duża komoda utrzymana w stylu prowansalskim. Komoda posiada trzy zamykane szafki oraz szufladę. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 230 zł

  Klasyczna komoda w stylu prowansalskim idealna do salonu. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Provance. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 230 zł

  Pojedyncza witryna z kolekcji Provance nada wnętrzu klasy i stylu. Witryna posiada częściowo przeszklony front, w którym mieszczą się półki. Za pełnymi drzwiami znajduje się jedna półka. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 680 zł

  Bardzo elegancka komoda to ekskluzywny mebel nadający wnętrzu charakteru. Komoda w stylu prowansalskim. Wewnątrz szafki znajdują się półki. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 950 zł

  Duża komoda z kolekcji Provance nada wnętrzu stylu. Mebel wykonany na styl prowansalski. Komoda posiada boczne przeszklone fronty, wewnątrz których znajdują się półki. Środkowa część składa się z szuflad i szafki. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 510 zł

  Duża witryna nawiązująca do stylu prowansalskiego. Za przeszklonym frontem znajdują się dwie półki. W dolnej części witryny w szafce znajduje się jedna szeroka półka. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 410 zł

  Witryna Provance to elegancki mebel będący elementem aranżacji salonu lub jadalni. Witryna posiada częściowo przeszklony front, wewnątrz którego znajdują się półki. Za pełnymi drzwiami również znajduje się szeroka półka. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 2 030 zł

  Elegancka biblioteka w stylu prowansalskim wyposażona w dwie półki i zamykaną szafkę. Biblioteka pochodzi z kolekcji mebli Provance. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 930 zł

  Biblioteka w stylu prowansalskim nada wnętrzu szyku i elegancji. Biblioteka posiada dwie szerokie półki oraz zamykana szafkę, wewnątrz której znajduje się półka. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Biblioteka pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 1 360 zł

  Elegancka komoda stworzy niepowtarzalny klimat. Komoda posiada zamykaną szafkę oraz dwie praktyczne szuflady. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 1 310 zł

  Wąska komoda elegancko prezentuje się w salonie lub jadalni. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Provance. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 310 zł

  Szeroka szafka rtv w stylu prowansalskim bardzo elegancko prezentuje się w salonie. Szafka posiada dwie szafki oraz wnękę na sprzęt multimedialny. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 210 zł

  Klasyczna szafka rtv nadaje wnętrzu klasy i stylu. Szafka pod blatem posiada wnękę na sprzęt oraz zamykaną szafkę. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Mebel pochodzi z kolekcji Provance.

 • Cena od 2 110 zł

  Winiarka to mebel dedykowany wszystkim koneserom wykwintnych trunków. W górnej części szafka posiada uchwyty na kieliszki. Niżej znajduje się miejsce na butelki. W dolnej części mebla znajduje się szafka na podręczne akcesoria.

 • Cena od 2 800 zł

  Solidny stół w stylu prowansalskim uzupełni wnętrze każdej jadalni. Stół posiada dwa metry długości, dzięki czemu bez problemu pomieści całą rodzinę. Mebel pochodzi z kolekcji Provance. Grubość blatu: 7 cm.

 • Cena od 1 490 zł

  Elegancka ława w stylu prowansalskim cechuje się oryginalnością i klasyką. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Ława pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 930 zł

  Prostokątna ława w stylu prowansalskim elegancko wygląda w każdym salonie. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Ława pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 910 zł

  Kwadratowa ława w stylu prowansalskim pozwoli zaaranżować każdy salon. Meble wykonane są z litego drewna z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Ława pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 1 650 zł

  Elegancki stół w stylu prowansalskim cechuje się oryginalnością i klasyką. Stół rozkłada się maksymalnie do 190 cm. Posiada dwie wkładki po 40 cm. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Wymiary: Szerokość: 110cm Szerokość po rozłożeniu: 190 cm Wysokość: 79 cm Głębokość: 88 cm

 • Cena od 490 zł

  Krzesło idealnie pasuje do stołu z kolekcji Provance. Posiada charakterystyczne, krzyżowe oparcie oraz tapicerowane siedzisko. Krzesło pochodzi z kolekcji Provance. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Możliwość wykonania krzesła w tkaninie lub skórze.

 • Cena od 326 zł

  Krzesło Provance to prawdziwy hit, najwiązuje do jednego z najpopularniejszych obecnie trendów- stylu prowansalskiego. Białe drewno bukowe, szara tapicerka, jeśli styl prowansalski to Twój nr 1, w Twoim wnętrzu nie może zabraknąć tej propozycji. Dostępne są również inne wybarwienia drewna, kolory i rodzaje tapicerek. O szczegóły pytaj u sprzedawcy. 

 • Cena od 1 089 zł

  Stół Provance wykonany jest z drewna dębowego. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary sprawdzi się w małej kuchni lub jadalni. Kwadratowy stół Provance swoim wyglądem nawiązuje do stylistyki prowansalskiej. 

 • Cena od 1 920 zł

  Solidny stół w stylu prowansalskim uzupełni wnętrze każdej jadalni. Mebel pochodzi z kolekcji Provance. Stół rozkłada się maksymalnie do 165 cm Posiada jedną wkładkę 50 cm

 • Cena od 760 zł

  Krzesło idealnie pasuje do stołu z kolekcji Provance. Tapicerowane krzesło z pięknym pikowaniem Krzesło pochodzi z kolekcji Provance. Dostępna kolorystyka: biały

 • Cena od 1 100 zł

  Wąska komoda elegancko prezentuje się w salonie lub jadalni. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Provance. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 790 zł

  Jednodrzwiowa szafa kolekcji Provance to niesamowita elegancja, a zarazem powiew prowansalskiej świeżości. Szafa swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna. Wewnątrz szafy znajduje się drążek, a na dole szuflada. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 740 zł

  Elegancki wieszak w stylu prowansalskim z kolekcji mebli Provance. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 1 820 zł

  Elegancka komoda stworzy niepowtarzalny klimat. Komoda posiada zamykaną szafkę oraz cztery praktyczne szuflady. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Provance.

 • Cena od 2 350 zł

  Duża komoda utrzymana w stylu prowansalskim. Komoda posiada dwie zamykane szafki oraz trzy szuflady. Meble wykonane są z drewna litego z metalowymi uchwytami. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 160 zł

  Wisząca szafka utrzymana w stylu prowansalskim. Meble wykonane są z drewna litego. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 740 zł

  Elegancki stół w stylu prowansalskim cechuje się oryginalnością i klasyką. Stół rozkłada się maksymalnie do 270 cm. Posiada dwie wkładki po 40 cm. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany.

 • Cena od 1 330 zł

  Solidny stół w stylu prowansalskim uzupełni wnętrze każdej jadalni. Mebel pochodzi z kolekcji Provance. Istnieje możliwość dołożenia dwóch wkładek.

 • Cena od 2 070 zł

  Drewniane łóżko o prowansalskim wyglądzie. Posiada drewniany zagłówek, który nawiązuje do dworskiej sypialni. Łóżko dostępne na materac 160x200 cm i 180x200 cm. W zestawie znajduje się również stelaż. Materiał: lite drewno sosnowe. Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 630 zł

  Prowansalska szafka nocna z kolekcji Provance nada uroku każdej sypialni. Jest to mebel szykowny, a zarazem subtelny.Szafka swój wyjątkowy elegancki charakter zawdzięcza efektowi postarzanego drewna.Szafka nocna występuje w wersji prawej i lewej.Materiał: lite drewno sosnowe.Dostępna kolorystyka: biały, biały postarzany, drewno postarzane.

 • Cena od 450 zł

  Krzesło idealnie pasuje do stołu z kolekcji Provance. Posiada charakterystyczne, krzyżowe oparcie oraz tapicerowane siedzisko. Krzesło pochodzi z kolekcji Provance. Dostępna kolorystyka: biały i biały postarzany. Możliwość wykonania krzesła w tkaninie lub skórze.

Produkty z tej samej kategorii

 • Cena od 1 990 zł

  Eleganckie lustro z intrasją z kolekcji mebli Pinot Noir Rama wykonana z drewna olchowego

 • Cena od 380 zł

  Wiszące lustro kolekcji Florencja w kształcie prostokąta. Dostępna kolorystyka: Dąb Lefkas/biały połysk, Dąb Halifaks/biały połysk

 • Cena od 780 zł

  Lustro z kolekcji Casaro to świetny dodatek do każdego wnętrza. Stylizowana rama sprawia, że idealnie pasuje do klasycznych aranżacji wnętrz. Dodatkowa listwa w górnej części ramy podkreśla tradycyjny charakter.

 • Zapytaj o cenę

  Lustro w eleganckiej ramie z kolekcji Neptun Wykonanie: fornir/lite drewno Kolekcja występuje w kolorze orzech

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22