Filtruj według
Filtruj według
Cena
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Głębokość (cm)
-

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Lustra dekoracyjne

Filtruj według

Wiele osób myśli, że lustro to przedmiot, który służy jedynie do przeglądania się w nim. Jednak lustro to jeden z najciekawszych, ale i najszykowniejszych dodatków do wnętrz. W dzisiejszych czasach lustro nie służy już tylko do sprawdzania wyglądu tuż przed wyjściem z domu, ale pomaga nadać wnętrzu unikatowego charakteru.

W Witek Home znajdziesz szeroki wybór luster: do łazienki, do garderoby oraz lustra dekoracyjne. Lustra łazienkowe mają przede wszystkim znaczenie praktyczne. Lustro w łazience jest przymocowane zazwyczaj na stałe do ściany i służy głównie do przeglądania się w nim. Lustra obrotowe i lustra podświetlane pozwalają nadać Twojej łazience utylitarnego i nowoczesnego charakteru. Te praktyczne lutra sprawdzą się szczególnie przy robieniu makijażu, przy goleniu lub przy układaniu włosów.

Lustro w garderobie ci, jak pięknie dziś wyglądasz. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujesz, w Witek Home znajdziesz lustro do garderoby w odpowiednim rozmiarze. Lustro w garderobie ma głównie charakter użytkowy, coraz częściej jest także istotnym dodatkiem, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakter.

W ofercie Witek Home znajdziesz też lustra do salonu, które mają przede wszystkim charakter dekoracyjny. Ich srebrzysta tafla rozjaśnia pomieszczenie i powiększa optycznie przestrzeń, w której je powiesisz. Lustra dekoracyjne w Witek Home to przede wszystkim unikatowe kształty i niepowtarzalne fasony. Bogata oferta luster w Witek Home pozwoli ci znaleźć model, który idealnie odbije charakter twojego wnętrza.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się