×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Szklanki

Szklanka kryształowa Zawiercie 280ml
Promocja -25%
32,81 zł (brutto) 43,75 zł
Piękna i stylowa szklanka kryształowa Zawiercie pomoże Ci wprowadzić nutkę elegancji do posiłków, nawet tych codziennych, zupełnie bez żadnej okazji. 
Szklanka Bohemia Whisky Wielokąt 9,5 cm.
Promocja -25%
55,31 zł (brutto) 73,75 zł
Subtelnie zdobiona wielokątami szklanka do whisky Bohemia zadowoli zarówno zwolenników minimalizmu, jak i tych oczekujących czegoś więcej.
Szklanka Bohemia Trójkąt
Promocja -25%
20,62 zł (brutto) 27,50 zł
Doskonale piękne i stylowe szklanki Bohemia. Polecamy obejrzeć również komplet szklanek z karafką, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.
Szklanka Bohemia Whisky Half Clear 9,5 cm.
Promocja -25%
36,56 zł (brutto) 48,75 zł
Piękna, finezyjnie zdobiona, a od połowy całkiem pozbawiona ornamentalnych wzorów szklanka Bohemia Half Clear trafi w gust niejednego konesera szkła kryształowego. 
Szklanka Bohemia Kwadrat
Promocja -25%
24,37 zł (brutto) 32,50 zł
Piękna, elegancka i stylowa szklanka Bohemia o kwadratowej podstawie.
Szklanka kryształowa 375 ml
Promocja -25%
25,31 zł (brutto) 33,75 zł
Szklanka kryształowa ze zdobieniem przypominającym płatki śniegu.
Kufel do piwa Bohemia
Promocja -25%
58,13 zł (brutto) 77,50 zł
Kufel do piwa wykonany ze szkła kryształowego charakteryzujący się prostym kształtem z pionowymi wyżłobieniami.
Szklanka Bohemia Whisky Kłosy 9,5cm
Promocja -25%
32,81 zł (brutto) 43,75 zł
Elegancka, stylowa i nieprzesadzona pod kątem zdobienia szklanka Bohemia to doskonały wybór dla koneserów Whisky.

Walory kryształowej zastawy, to głównie zasługa szlachetnego surowca – tlenku ołowiu. Jego siła tkwi w wyjątkowym blasku, powstającym w wyniku załamywania się światła w ściankach naczyń, który dzięki odpowiedniej obróbce migocze wszystkimi kolorami tęczy. Niezwykle efektowne i urocze - wrażenie luksusu gwarantowane. Większość powszechnie dostępnych przedmiotów szklanych, wykonana jest ze szkła sodowego, powstałego w automatycznym procesie produkcji. Wyrabiane masowo, mimo nieskazitelnego uroku i przepięknego kształtu, mają krótki okres przydatności. Bowiem w swoim codziennym użytkowaniu narażone są na otarcia, szczerbienia, zarysowania oraz inne uszkodzenia. Klasyczne i niedrogie, niczym niewyróżniające się od reszty naczyń - idealnie sprawdzą się w barach i restauracjach.

Jeśli jednak poszukujesz czegoś wyjątkowego i odmiennego, co po pierwsze – odmieni Twoje wyposażenie, po drugie – zaskoczy gości oraz po trzecie - posłuży przez wiele lat, warto pokusić się o wybór ręcznie robionych szklanek kryształowych. Te do wody, napojów, czy choćby mocniejszych trunków, jak whisky, burbon lub rum, z dodatkowym grubszym dnem sprawią, że szkło nagrzewa się wolniej, dzięki czemu chwila degustacji napoju stanie się bardziej przyjemna, ale przede wszystkim bardziej efektowna.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.