×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Karafki

Karafka kryształowa 700ml Bohemia w Witek Home Karafka kryształowa 700ml Bohemia w Witek Home
Promocja -25%
135 zł (brutto) 180 zł
Kryształowa karafka z grubego, przeźroczystego szkła pozwoli Ci przechowywać Twój ulubiony napój w wyjątkowym stylu. Dzięki niesamowitej fakturze wykonania oraz dzięki niesamowitemu kształtowi masz możliwość...
Karafka 0,7L Bohemia Blade
Promocja -25%
151,87 zł (brutto) 202,50 zł
Zachwycająca karafka kryształowa z korkiem Bohemia Blade.

Niegdyś karafki zarezerwowane były dla bogatszej części społeczeństwa. Obecnie stają się coraz częstszym gościem w wielu domach, nadając szyku i klasy nawet mało prestiżowym okolicznościom. Ta elegancka forma serwowania trunku, nie tylko poprawia jego walory, ale jest też niezwykle efektowna. Zagłębmy się więc w piękno serwowania wysokoprocentowych napojów, aby nieco umilić wspólnie spędzony czas z najbliższymi.

Na aromat, charakter i wyjątkowy smak trunków, wpływa wiele czynników. Wszystko zależy od rodzaju wysokoprocentowego napoju, odpowiadającego sytuacji, potrawom oraz zaproszonym gościom. Właściwy savoir-vivre to również dbałość o odpowiednią temperaturę serwowanego alkoholu. Na przykład czerwone wino podaje się zazwyczaj w temperaturze pokojowej lub lekko schłodzone. Z kolei białe wino obowiązkowo powinno być schłodzone. Jednak kluczem to całkowitego sukcesu jest dobór kryształowej karafki.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.