Nasze atuty


Najwyższa jakość


WITEK HOME to firma z dwudziestoletnią tradycją. To dla Państwa przez te lata wzbogacaliśmy doświadczenie aby z każdym dniem polepszać jakość oferowanych przez nas usług.
Na towar zakupiony w Witek Home udzielamy dwuletniej gwarancji.
Witek Home oferuje swoim klientom opiekę serwisową po okresie gwarancji.


Profesjonalizm ponad wszystko


Witek Home posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w handlu artykułami wyposażenia wnętrz . Nasza Firma stale rozpoznaje potrzeby Nabywców oraz ugruntowuje swoją pozycję na rynku. Każdy pracownik firmy jest na bieżąco szkolony przez najbardziej wykwalifikowane firmy szkoleniowe, uzyskując tytuł profesjonalnego specjalisty ds. sprzedaży.

Przez lata gromadząc doświadczenia i ucząc się rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, wybudowaliśmy wizerunek rzetelnej, solidnej i przyjaznej Nabywcy firmy.  Osiągnięte przez nas wyniki zapewniają Klientowi realizującemu u nas zakup poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość dokonywania wyboru spośród starannie dobranego asortymentu.

Nasz personel wzbogacony wieloletnim doświadczeniem, chętnie udzieli Państwu istotnych porad przy wyborze właściwego produktu spełniającego Wasze oczekiwania i potrzeby. Bez obaw możecie Państwo zaufać sprzedawcy, który w 100 % poświęci swój czas aby wybór dokonany przez Państwa , był najlepszym spośród rozważanych. Cenimy sobie rzetelność, wiedzę o produktach które sprzedajemy oraz uczciwość każdego z naszych pracowników. Nasi handlowcy, stanowią najlepszą drużynę w Krakowie , której warto powierzyć urządzanie swego wnętrza.
Witek Home jest firmą rzetelną, działającą w sposób uczciwy i jasny, uwzględniając obowiązujące w prawie polskim przepisy.


Udogodnienia


Dobre położenie salonów Witek Home, dogodny dojazd praktycznie z każdej części naszego kraju, duży parking, zakupy przez internet, wykwalifikowani pracownicy, możliwość wyboru formy płatności oraz stale aktualizowany bezpłatny serwis internetowy to kolejne atuty naszej firmy.

Zakupu w Witek Home możesz dokonać w wysokiej klasy salonie położonym w miejscowości Modlniczka na ulicy Handlowców 2, na obrzeżach Krakowa, gdzie w dogodny sposób można dojechać z każdej dzielnicy Krakowa zaledwie w kilka minut podążając obwodnicą. Wygodny również jest dojazd z innych miast naszego kraju. Witek Home położone jest tuż przy wylocie z autostrady A4 (dojazd od Polski Zachodniej), a nowo wybudowana estakada oraz odcinek obwodnicy północnej miasta zapewnia komfortowy dojazd do strony Polski wschodniej i Centralnej. Witek Home mieści się obok hotelu Witek oraz w niewielkiej odległości od jednego z największych centrów handlowych Futura Park, w pobliżu znajduje się również Leroy Merlin, salon Audi oraz salon Mercedesa.

W wysokiej klasy pawilonach stanowiących kompleks handlowy Witek Home między piętrami można poruszać się ruchomymi schodami lub windą. W przerwie obiadowej oraz o każdej innej dogodnej dla Państwa porze , można skorzystać z restauracji Werona serwującej wyśmienite dania przygotowywane specjalnie pod Klienta indywidualnego oraz najlepszą kawę w okolicy.

Dla osób, które pragną zaoszczędzić czas, oferujemy możliwość realizacji zamówienia oraz załatwienia wszelkich formalności przy pomocy poczty elektronicznej. Aby ułatwić Państwu kontakt z właściwym sprzedawcą, na każdej stronie internetowej prezentującej meble   
Witek Home dołączyliśmy kontaktowy adres e-mail.

Nasi klienci mogą dokonywać płatności przelewem, gotówką lub karta płatniczą. Oferujemy również system sprzedaży ratalnej, zawieranej na mocy podpisanej umowy kredytowej.


Indywidualna obsługa


Dla nas każdy Klient jest bardzo ważny w związku z tym obsługiwany jest indywidualnie.

Każde zamówienie od początku do końca prowadzone jest przez jedną osobę – handlowca, który dokonuje prezentacji produktu , sprzedaży, czuwa nad realizacją zamówienia a następnie nad dostawą i montażem u klienta.


Największe centrum meblowe w Polsce - 35 tys. m2


Witek Home oddaje do Państwa dyspozycji 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. W przestronnym wnętrzu podzielonym na działy meble klasyczne, nowoczesne i stylowe, odnajdziecie Państwo wymarzone meble do swojego wnętrza. Ponad to oferujemy Państwu salony oświetlenia wnętrz, szkło, porcelanę, dywany, tapety, wykładziny, artykuły gospodarstwa domowego, AGD-kuchnia, okna i drzwi, tynki dekoracyjne oraz schody.

Pracownicy Witek Home  pomogą w wyborze mebli i dodatków a także w załatwieniu wszelkich formalności zakupowych. Nie pozwolimy, aby tracili Państwo swój cenny czas na działania, w których możemy Was wyręczyć. Jesteśmy tu po to, aby zakupy były przyjemnością, a zakupiony towar długo cieszył swoją estetyką i funkcjonalnością w domu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za reklamacje towarów zakupionych u nas i zapewniamy, że wtedy także nie pozostaną Państwo bez pomocy.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyście znaleźli się Państwo w gronie naszych stałych, najcenniejszych klientów. I Choć grono to jest większe z każdym kolejnym rokiem naszej działalności, to bez Państwa jest ono wyraźnie niekompletne. Zapraszam zatem Państwa serdecznie do odwiedzenia Witek Home i sprawdzenia naszych meblarskich kompetencji oraz życzliwości i otwartości personelu. Pozostajemy w oczekiwaniu.


Witek Home - Meble z całego świata


Meble i wyposażenie wnętrz, które znalazły się w naszej ofercie pochodzą od wiodących producentów z Polski i z zagranicy. Ceny produktów zgodne są z cenami producenta, a same produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe i funkcjonalne a przy tym podążają za obecnie panującymi trendami.

Witek Home stara się sprostać wysokim wymaganiom Klienta poprzez poszukiwanie nowości oraz stałe monitorowanie targów branżowych. Na podstawie wnikliwych obserwacji aktualizujemy naszą ofertę i dostosujemy ją do aktualnych trendów światowych . Słuchamy naszych Klientów co pozwala nam poszukiwać rozwiązań, które stanowią odpowiedź na Państwa oczekiwania. Wychodząc w kierunku Państwa potrzeb zapewniamy wysokiej jakości wykonanie, piękne wzornictwo oraz najlepsze materiały.


Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22