W branży wyposażenia wnętrz zaistnieliśmy w roku 1990, jako firma rodzinna kierowana przez moją Mamę – Karolinę Witek. Niezwykle nam miło i bardzo Państwu dziękujemy, że jesteście z nami już od ponad 25 lat! Zapewne wielu pamięta budynki K’Witek i Witeks, w starej lokalizacji, po drugiej stronie autostrady. Zapraszaliśmy tam Klientów do roku 2000. Później, w 2001 powstało Centrum Witek oraz Hotel Witek. Leroy Merlin ulokował się niedługo potem naprzeciwko nas, a obok powstał Futura Park z Factory Outlet Kraków. W 2011 do wszystkich dołączył salon Witek Family – meble bez wielkich cen. Dzisiaj tworzymy wspólnie kompleks handlowy o łącznej powierzchni powyżej 80 000 m2, gdzie można kupić prawie wszystko – począwszy od towarów związanych z etapem budowania, wykończeniowych, mebli, szerokiej gamy artykułów wyposażenia wnętrz, po drobne rzeczy codziennego użytku.

W ubiegłym roku, po 15 latach funkcjonowania w obecnym miejscu, zaczęliśmy gruntowne zmiany, by dostosować salon do współczesnych, nowatorskich trendów w dziedzinie meblarstwa i wyposażenia domu. Przeszliśmy rebranding na WITEK HOME. Nowa nazwa pokazuje nasze starania aby podkreślić dobrą tradycję starego Centrum Witek, ale też dać się ponieść nowoczesnej lekkości. Stworzyliśmy nowe logo, które od kilku miesięcy widzicie Państwo na naszym portalu i swoim prostym piktograficznym przekazem obwieszcza, co też można znaleźć wewnątrz. A tam to, co od lat: szeroki wybór mebli, dywanów, tapet, lamp, wyposażenia kuchni, szkła, porcelany, pościeli i wszelkich artykułów do dekoracji wnętrz. Jesteśmy już za półmetkiem zaplanowanych zmian, i z wielką dumą chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia tego, czego już dokonaliśmy. Jest naprawdę pięknie! Przebudowaliśmy hol wejściowy, usystematyzowaliśmy tematycznie przestrzenie ekspozycji meblowych, zmieniliśmy ich układ i dodaliśmy oświetlenie o barwie światła dziennego. Obecnie wszystkie jadalnie znajdują się po prawej stronie od wejścia do salonu, meble wypoczynkowe zajmują centralną część, sypialnie, łóżka i materace powędrowały na antresolę – poziom +1. Nie boję się stwierdzić, że mamy zaskakujący dla większości klientów wybór sof, a nasza strefa snu jest, jeżeli nie największa w Polsce, to na pewno w Galicji! ;) Pozostałe działy czyli nasza propozycja AGD – kuchni, szkła, porcelany, dywanów, wykładzin, tapet, lamp, pościeli i ręczników to ponad 6 000 m2 produktów najwyższej jakości, ulokowanych na poziomie -1. Niektóre rzeczy są u nas niezmienne: dowozimy, wnosimy, montujemy meble gratis na terenie całego kraju, a i za granicę się nam zdarza. Sprzątamy, zabezpieczamy przed zarysowaniem podłogi i uśmiechamy się wciąż i niezmiennie!

Przed końcem 2017 roku planujemy całkowicie zakończyć nasze „kuchenne rewolucje”, aby móc Państwu z rozmachem prezentować jeszcze większą, ciekawszą i niepowtarzalną ofertę. Dlatego w imieniu wszystkich naszych profesjonalnych Pracowników, w imieniu mojej Mamy, Siostry oraz własnym, chciałem, przekazując ten pełen inspiracji magazyn, podziękować Państwu za te wszystkie chwile, które spędziliście u nas do tej pory i zaprosić Was do odwiedzenia WITEK HOME w nowej odsłonie. Życzę Państwu kolejnych wspólnych odkryć w kreowaniu Waszych domowych przestrzeni, dobrej zabawy i udanych zakupów.


Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22