Pojemność (ml)
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pojemniki GN

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Pojemnik GN to integralna część wyposażenia profesjonalnych kuchni. To również bardzo nowoczesne rozwiązanie, ułatwiające wygodne i bezpieczne przenoszenie i przechowywanie żywności. Kuwety gastronomiczne „Gastro Norm” są łatwe w czyszczeniu, nie wpływają na smak potraw i są wysoce odporne na uszkodzenia. Żywności przechowywanej w pojemnikach gastronomicznych GN nie trzeba przenosić do innych naczyń. Mogą być zarówno składowane w chłodniach spożywczych, jak i użytkowane do poddawania potraw obróbce termicznej. Dzięki temu znacznie ułatwiają pracę w kuchni.

Pojemniki gastronomiczne w uniwersalnych wymiarach

Wymiary pojemników GN  pasują idealnie do większości przyrządów stosowanych w gastronomii. Ich rozmiary są ujednolicone względem wytycznych przyjętych w branży. Wpasowują się w różnego rodzaju wózki, bufety, bary sałatkowe i lodówki. Dziewięć standardowych rozmiarów ułatwia dobór zestawu odpowiedniego do Twojej kuchni. Ich parametry mogą różnić się głębokością, lecz odpowiednio dobrane mogą być sztaplowane. Najpopularniejszym rozmiarem jest pojemnik GN ½.

Pojemnik Gastro Norm — z czego powinien być wykonany?

Kuwety gastronomiczne nie mogą oddziaływać na potrawy, które są w nich przechowywane. Właśnie dlatego wykonuje się je z bezpiecznych tworzyw lub stali nierdzewnej. Pojemniki z poliwęglanu (polikarbonatu) są wysoce odporne na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Co więcej, są lekkie i wygodne w przenoszeniu. W asortymencie sklepu internetowego Witek Home występują w kolorze czarnym lub w wariancie przejrzystym. Modele z melaminy wykazują dużą odporność na stłuczenia i odznaczają się estetycznym wyglądem. W naszym katalogu dostępne w wariancie białym. Kuwety wykonane ze stali nierdzewnej również cieszą się dużym uznaniem w branży gastronomicznej. Doskonale przewodzą ciepło i łatwo zachować je w czystości. Co więcej, dobrze znoszą duże zakresy temperatur.

Pojemnik gastronomiczny znacząco ułatwia pracę w kuchni i przechowywanie żywności. Sprawdź ofertę sklepu Witek Home i skompletuj zestaw praktycznych kuwet GN.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.