Pojemność (ml)
-
Średnica (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Miski

Pokazano 1-48 z 53 pozycji

Miski pełnią wiele funkcji w naszych kuchniach, jadalniach i salonach. Są doskonałe nie tylko do podawania posiłków. Ich wachlarz zastosowań jest znany każdemu. Służą między innymi do przechowywania produktów, przekąsek i również jako pomoc w naszych kulinarnych eksperymentach. Słowem – miski to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni, ponieważ ich funkcjonalność jest nieoceniona. Zupełnie innym naczyniem jest misa. Natomiast poza podobną nazwą łączy je wyżej wspominany aspekt praktyczny. Misy są równie atrakcyjne pod tym względem. Ich wielkość rzecz jasna jest nieco inna, więc zastosowanie także będzie wyglądało inaczej. Cieszą się także dużą popularnością jako naczynie dekoracyjne.

Miski kuchenne z reguły nie nadają się do upiększania wnętrza naszych domów. Tutaj właśnie z pomocą przychodzą misy. Będą doskonałe zarówno do przechowywania owoców, jak i do pomocy w kuchni oraz jako dekoracje. Jeżeli zdecydujemy się na to ostatnie, wtedy gama możliwości jest naprawdę pokaźna. Możemy wyposażyć się w sztuczne owoce i udekorować nimi dowolne miejsce, układając je wraz z misą. Można także używać jej jako przechowalni kluczy, drobnych pieniędzy i innych akcesoriów codziennego użytku. Opcji jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest jej rozmiar, i rzecz jasna nasza wyobraźnia. Dlatego nie trzeba nikogo przekonywać, jak bardzo misy, miski i inne naczynia potrafią pomóc w codziennym funkcjonowaniu.

W Witek Home znajdziesz miski i misy w każdym kształcie, rozmiarze i fasonie. Posiadamy naczynia zdobione, jak i te proste, bez ornamentów i wzorów. Posiadamy miski ceramiczne, porcelanowe, szklane, a także metalowe. W zależności od Twoich potrzeb nasi doświadczeni pracownicy pomogą znaleźć to, czego szukasz. Mamy także pełną świadomość tego, że potrzeby i gust naszych klientów różnią się od siebie. Dlatego też dbamy, aby na bieżąco aktualizować nasze kolekcje o nowe rozwiązania. Zróżnicowanie w naszym asortymencie to jeden z naszych priorytetów. Z tego właśnie tytułu możemy być pewni tego, że i Ty znajdziesz tutaj to, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Niezależnie od tego, czy interesują Cię misy, miski kuchenne czy też inne artykuły dla Twojego wnętrza — znajdziesz to wszystko w Witek Home.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.