Szerokość (cm)
-
×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Miksery

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Kompletując wyposażenie swojej kuchni, nie zapomnij o zaopatrzeniu się w wysokiej jakości mikser, który świetnie sprawdzi się przy przyrządzaniu rozmaitych potraw. Jeśli zależy Ci na zakupie niedrogiego, ale bardzo funkcjonalnego modelu, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie urządzenie kupione w sklepie Witek Home. Zaletą tego typu sprzętu jest niewielki, poręczny rozmiar oraz wszechstronność zastosowania. Po odpowiednio dobrane miksery chętnie sięgają cukiernicy – zarówno zawodowi, jak i amatorzy. Dzięki nim można łatwo ubić i utrzeć różne produkty, a także doskonale wymieszać składniki na ciasto tak, aby stworzyć z nich masę o idealnej konsystencji. Takie urządzenie to prawdziwy skarb także dla osób, które lubią przyrządzać bardziej wykwintne dania. Nie tylko przyspieszy ono pracę w kuchni, ale również sprawi, że będzie ona znacznie przyjemniejsza niż dotychczas.

Miksery kuchenne – różne modele na wyciągnięcie dłoni

W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju miksery kuchenne, spośród których z całą pewnością bez trudu wybierzesz model idealnie dopasowany do swych potrzeb. Na Twoją uwagę niewątpliwie zasługują modele wyposażone dodatkowo w rozmaite akcesoria, np. blender, miskę bądź misę obrotową. Urządzenie z blenderem umożliwi Ci przygotowywanie pysznych kremowych zup, koktajli oraz sałatek owocowo-warzywnych. Z kolei produkty z dołączoną do zestawu miską lub misą obrotową są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie trzeba ich trzymać w trakcie pracy. Wystarczy wybrać odpowiedni tryb działania. Urządzenie automatycznie zmiksuje i zblenduje składniki wrzucone do pojemnika.

Jak kupić najlepszy mixer kuchenny?

Nie wiesz, jaki mixer kuchenny najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Zanim dokonasz jakiejkolwiek decyzji zakupowej, zwróć uwagę na kilka kwestii. Dotyczy to przede wszystkim:

- mocy urządzenia – im większa, tym urządzenie działa sprawniej;

- poziomu hałasu – użytkowanie sprzętu, który wydaje zbyt głośny dźwięk, w dłuższej perspektywie czasowej jest męczące zarówno dla samego użytkownika, jak i jego otoczenia;

- sposobu sterowania – modele z LCD umożliwiają wybór i ustawienie odpowiednich parametrów prędkości.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.