Średnica (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Deski

Pokazano 1-48 z 86 pozycji

Wyposażenie kuchenne składa się z wielu różnych elementów. Wśród nich bardzo ważną rolę odgrywają odpowiednio dobrane deski do krojenia. To funkcjonalne akcesoria, które doskonale sprawdzają się przy przygotowywaniu różnego rodzaju dań – zarówno tych najprostszych, jak i bardziej skomplikowanych. Kupione w sklepie Witek Home modele znajdą zastosowanie w każdej domowej czy też profesjonalnej kuchni. Dzięki nim nie tylko wygodnie pokroisz warzywa, mięso, wędliny czy sery. Deski kuchenne świetnie sprawdzają się też przy serwowaniu potraw zaproszonym gościom. Wyeksponowane na nich dania i przystawki stanowią ucztę dla oczu. Mało która osoba będzie w stanie oprzeć się podanym w ten sposób smakołykom. Nie zwlekaj zatem i już dziś zaopatrz się w idealny na każdą okazję komplet desek do krojenia, który uczyni Twoją kulinarną przygodę jeszcze bardziej fascynującą.

Deski do krojenia – materiał ma znaczenie!

Pragniemy, abyś był maksymalnie zadowolony z zakupów poczynionych w sklepie Witek Home. Dlatego nasz asortyment na bieżąco wzbogacamy o różnego rodzaju akcesoria do krojenia produktów spożywczych. Nabyta u nas deska do krojenia może być wykonana z rozmaitych materiałów. Sprzedajemy produkty:

drewniane – doskonale nadają się one do kontaktu z żywnością, można je z powodzeniem użytkować przez wiele lat, bez ryzyka utraty walorów estetycznych i użytkowych;

łupkowe – modele z dwoma charakterystycznymi wcięciami przeznaczonymi do umieszczenia w nich potraw do skosztowania;

z tworzywa sztucznego – spełniają wszystkie normy HACCP, świetnie nadają się do krojenia surowego mięsa, nie absorbuje jego smaku ani zapachu;

bambusowa – pięknie zdobione modele, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dostępne w sklepie Witek Home artykuły są bardzo funkcjonalne. Można je szybko i sprawnie przenosić z miejsca na miejsce. Modele te wyróżnia również łatwość czyszczenia. Wystarczy przetrzeć je lekko nawilżoną szmatką, aby odzyskały nieskazitelną czystość.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.