Średnica (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Lampiony

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Chcesz zaopatrzyć się w stylowe lampiony, które świetnie komponują się z innymi elementami wnętrz urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym? W takim razie dobrze trafiłeś! Dostępne w sklepie Witek Home produkty łączą w sobie atrakcyjny design oraz wygodę użytkowania. U nas możesz kupić rozmaite modele, które różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz kolorystyką. Większość z nich wykonano z wysokiej jakości grubego szkła o charakterystycznej, pomarszczonej powierzchni. W zależności od indywidualnych preferencji masz do wyboru lampion utrzymany w jednolitej białej, żółtej lub czerwonej tonacji kolorystycznej lub produkt ozdobiony charakterystycznymi kwiatowymi motywami ozdobnymi. Sam zdecyduj, który z nich lepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Stylowe lampiony na wyciągnięcie ręki

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupionych w sklepie Witek Home lampionów ozdobnych. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o większe i mniejsze modele, które można umieścić w różnych pomieszczeniach w domu albo w biurze. Sprzedawane przez nas produkty pięknie eksponują światło włożonych do nich świec. Ty i Twoi domownicy oraz zaproszeni goście najpełniej docenicie zalety lampionów latarni dekoracyjnych zapalonych po zapadnięciu zmroku. Delikatne światło generuje zachwycające refleksy, które sprawiają, że w przyciemnionym pokoju tworzy się klimatyczny nastrój.

Lampiony do pokoju – funkcjonalne produkty dla każdego

Zastanawiasz się, co powoduje, że sprzedawane przez nas lampiony latarenki są takie wyjątkowe? Musisz wiedzieć, że produkty ze sklepu Witek Home odznaczają się najwyższą jakością wykonania. W większych modelach jednorazowo może zmieścić się kilka, a nawet kilkanaście świec. Emitowane światło odbijające się od szkła tworzy piękne refleksy. Niektóre artykuły zostały dodatkowo zaopatrzone w praktyczne uchwyty umożliwiające ich łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce. To sprawia, że możesz dowolnie zmieniać ich lokalizację w zależności od aktualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.