Kategorie

Zobaczofertę: 

Latis

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 9
 • Cena od 529 zł

  Nowoczesna komoda z szufladami. Korpus i front komody wykonany jest w dekorze Dąb Sonoma, na którego tle kontrastują ryflowane uchwyty w kolorze Dąb Melinga. Bezuchwytowe szuflady wyposażono w praktyczny system otwierania -„push-open”.

 • Cena od 649 zł

  Jeśli poszukują Państwo komody do salonu, ten mebel jest idealną propozycją. Komoda jest bardzo pojemna, posiada dwie szafki oraz szuflady wyposażone dodatkowo w system otwierania „push-open”. Jasny dekor (Dąb Sonoma) urozmaicają ryflowane uchwyty w ciemnym kolorze Dąb Melinga. Ta nowoczesna komoda doskonale wkomponuje się również w aranżację jadalni.

 • Cena od 189 zł

  Lustro z kolekcji LATIS. Wybarwione jest w jasnym odcieniu dębu Sonoma. Jednolita rama o regularnym kształcie decyduje o uniwersalnym zastosowaniu tego lustra. W poziomym położeniu doskonale nadaje się do pokoju dziennego oraz jadalni, a w pionie sprawdzi się jako lustro do przedpokoju.

 • Cena od 389 zł

  Regał z kolekcji LATIS, dostępny w jasnym dekorze Dąb Sonoma. W centralnej części regału znajduje się szuflada z charakterystycznym ryflowanym uchwytem w odcieniu Dąb Melinga. Pięć w pełni otwartych półek zapewni mnóstwo miejsca do przechowywania. Funkcjonalność mebli z kolekcji LATIS pozwala na dołączenie tego regału do aranżacji pokoju dziennego,...

 • Cena od 449 zł

  Bieliźniarka dostępna w jasnym dekorze Dąb Sonoma. Rolę uchwytu pełni ozdobna, ryflowana listwa w kolorze Dąb Melinga. Szafa została wyposażona w pięć pojemnych półek na odzież lub bieliznę. Doskonale sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnego przedpokoju, pokoju dziennego, sypialni czy gabinetu. Mebel pochodzi z kolekcji LATIS.

 • Cena od 599 zł

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa w jasnym dekorze Dąb Sonoma. Rolę uchwytów pełnią ozdobne, ryflowane listwy w kolorze Dąb Melinga. Wnętrze mebla zostało wyposażone w drążek na ubrania oraz pojemną, górną półkę. Szafa doskonale wkomponuje się do nowoczesnego wnętrza przedpokoju, pokoju dziennego, sypialni czy gabinetu. Mebel pochodzi z kolekcji LATIS.

 • Cena od 1 399 zł

  Szeroka szafa z lustrem do sypialni lub przestronnego przedpokoju. Jasny dekor Dąb Sonoma został przełamany wstawkami w kolorze Dębu Melinga. Rolę uchwytów pełnią ozdobne, ryflowane listwy. Wnętrze szafy wykonane w dekorze Wenghe, wyposażone zostało w sześć szerokich półek oraz drążek na ubrania. Idealnie pomieści odzież, bieliznę czy domowe tekstylia....

 • Cena od 499 zł

  Dwuosobowe łóżko z kolekcji LATIS. W całości wybarwione jest w odcieniu Dębu Sonoma. Skrzynia oraz wezgłowie łóżka mają oryginalną budowę, co podkreśla nowoczesny charakter łóżka i pozwala dopasować je do wielu sposobów wystroju sypialni. Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Wymiar materaca: 160x200 cm. Stelaż wymaga wkłądu NX16 lub NX26.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945