Kategorie

Zobaczofertę: 

Mystique

Dostępne produkty: 14
 • Cena od 2 790 zł

  Niewielka komoda potrafi stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych.

 • Cena od 4 490 zł

  Pojemna komoda utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych.

 • Cena od 4 350 zł

  Komoda Mystique to nowoczesny, a zarazem funkcjonalny mebel. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

 • Cena od 5 790 zł

  Pojemna komoda to nietypowe połączenie ciemnego szkła z drewnem. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

 • Cena od 3 090 zł

  Komoda Mystique może być alternatywą dla niskiej szafki rtv. Mebel wyposażony jest w sześć pojemnych szafek i wnękę. Na tylnej ścianie znajdują się otwory na kable. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

 • Cena od 950 zł

  Wisząca półka sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu. Szklana półka lekko przyciemniana. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny. Półka posiada dwa rozmiary. Wymiary: Półka I Szerokość: 190 cm Głębokość: 26 cm Wysokość: 30 cm Półka II Szerokość: 126 cm Głębokość: 26 cm Wysokość: 30 cm

 • Cena od 2 150 zł

  Praktyczny stolik odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Stolik pochodzi z kolekcji mebli Mystiqou. Mebel został wyposażony w praktyczne szuflady, w których można pochować drobiazgi. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

 • Cena od 1 790 zł

  Kawowy stolik kolekcji Mystique to praktyczny mebel do każdego salonu. Stolik został wyposażony w praktyczne szuflady. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

 • Cena od 2 150 zł

  Mała i zgrabna szafka rtv idealnie będzie się prezentować w nie dużym salonie. Szafka pochodzi z kolekcji mebli Mystique. Posiada dwie pojemne szuflady, w których bez problemu można przechować drobiazgi. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych. Nadstawka nie została wliczona w cenę.

 • Cena od 2 790 zł

  Szafka rtv kolekcji Mystique bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnym salonie. Szafka posiada trzy praktyczne szuflady. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych. Nadstawka nie została wliczona w cenę.

 • Cena od 2 590 zł

  Wisząca szafka Mystique zapełni pusta ścianę wnętrza. Dzięki przeszkleniom dekoracje i ulubione przedmioty zostaną wyeksponowane. W opcji dodatkowej istnieje możliwość zamówienia oświetlenia.

 • Cena od 2 990 zł

  Wisząca szafka Mystique zapełni pustą ścianę wnętrza. Dzięki przeszkleniom dekoracje i ulubione przedmioty zostaną wyeksponowane. W opcji dodatkowej istnieje możliwość zamówienia oświetlenia.

 • Cena od 3 490 zł

  Wysoka witryna utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny. Na szufladach znajdują się aplikacje z desek ciosanych.

 • Cena od 5 390 zł

  Duża witryna o ciekawej stylizacji spodoba się osobom lubiącym nowoczesne wnętrza. Linia Mystique jest wykonana z litego dębu dzikiego. Dostępna kolorystyka: orzech/dąb bianco/dąb naturalny.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945