Kategorie

Zobaczkolekcję: 

MAESTRO

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 16
 • Cena od 809 zł

  Klasyczne biurko z kolekcji Maestro idealne do biura lub gabinetu. Biurko posiada szafkę oraz szufladę. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 849 zł

  Komoda Maestro to funkcjonalny mebel do przechowywania rzeczy. Komoda składa się z dwóch szafek oraz czterech pojemnych szuflad. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 239 zł

  Wisząca półka z wnęką z pewnością ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany. Półka bardzo dobrze nadaje się na pamiątki lub fotografie. Półka pochodzi z kolekcji mebli Maestro.

 • Cena od 299 zł

  Maestro jest to półka składająca się z otwartych wnęk. Nadaje się doskonale na pamiątki lub ozdoby.

 • Cena od 369 zł

  Regał Maestro to funkcjonalny mebel, a zarówno ozdoba wnętrza. Przestronne półki pomieszczą wiele przedmiotów. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 509 zł

  Nierozkładany stół do jadalni z kolekcji Maestro sprawdzi się przy spotkaniach rodzinnych. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 599 zł

  Klasyczna szafa Maestro prezentuje się dobrze w każdym pomieszczeniu. Wewnątrz szafa posiada cztery półki. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 769 zł

  Dwudrzwiowa szafa wewnątrz, której znajduje się drążek na wieszaki oraz dwie półki. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją. Szafa pochodzi z kolekcji mebli Maestro.

 • Cena od 459 zł

  Komoda z kolekcji Maestro to meble stworzone dla miłośników wyzwań. Komoda posiada zamykaną szafkę wewnątrz, której znajduje się półka. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 799 zł

  Komoda z kolekcji Maestro to meble stworzone dla miłośników wyzwań. Komoda wyposażona została w cztery funkcjonalne szuflady. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 349 zł

  Szafka rtv z kolekcji Maestro to idealny mebel do salonu. Posiada ona jedną półkę na której można umieścić sprzęt multimedialny. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 499 zł

  Szafka rtv z kolekcji Maestro to idealny mebel do salonu. Posiada ona dwoje drzwi oraz wnękę na sprzęt. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 599 zł

  Witryna z kolekcji Maestro to meble stworzone dla miłośników wyzwań. Witryna posiada częściowo przeszklony front. Wyposażona jest w cztery półki: dwie drewniane i dwie szklane. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

 • Cena od 529 zł

  Witryna z kolekcji Maestro to meble stworzone dla miłośników wyzwań. Witryna posiada częściowo przeszklony front. Wyposażona jest w trzy półki: dwie drewniane i jedną szklaną. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Fronty połączone z oryginalnymi uchwytami z litego drewna nadają meblom wyjątkowy charakter. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca...

 • Cena od 639 zł

  Dwudrzwiowa witryna z kolekcji Maestro to mebel stworzony dla miłośników wyzwań. Witryna posiada częściowo przeszklony front. Wyposażona jest w trzy półki: dwie drewniane i jedną szklaną. Nóżki mebla wykonane zostały w kolorze chrom mat. Fronty połączone z oryginalnymi uchwytami z litego drewna nadają meblom wyjątkowy charakter. Dostępna kolorystyka:...

 • Cena od 359 zł

  Praktyczna ława do salonu posiadająca wyjątkowy charakter. Ława posiada dodatkową, dolną półkę, która jest idealnym miejscem na podręczne akcesoria. Dostępna kolorystyka: sherwood mocca połączony z cynamonową akacją.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945