Kategorie

Zobaczkolekcję: 

MAMUT

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 14
 • Cena od 5 549 zł

  Szeroka komoda wykonana z litego drewna dębowego. Komoda Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Komoda posiada cztery zamykane szafki oraz cztery praktyczne szuflady. Całość stylistycznie podkreślają metalowe uchwyty. Meble mogą występować w różnej gamie kolorystycznej.

 • Cena od 2 519 zł

  Komoda Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Komoda posiada pięć praktycznych szuflad. Całość stylistycznie podkreślają metalowe uchwyty. Meble mogą występować w różnej kolorystyce.

 • Cena od 3 119 zł

  Komoda z kolekcji mebli Mamut posiada zamykaną szafkę oraz dwie szuflady. Wymiary komody sprawiają, że idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Całość stylistycznie podkreślają metalowe uchwyty. Komoda Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Meble mogą występować w różnej kolorystyce.

 • Cena od 4 169 zł

  Szeroka komoda wykonana z litego drewna dębowego. Komoda Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Komoda posiada trzy zamykane szafki oraz trzy praktyczne szuflady. Całość stylistycznie podkreślają metalowe uchwyty. Meble mogą występować w różnej gamie kolorystycznej.

 • Cena od 5 829 zł

  Elegancki kredens z kolekcji mebli Mamut. Kredens wykonany został  z litego drewna dębowego. Mebel posiada część przeszkloną z dwiema półkami. W dolnej części znajdują się dwie długie szuflady i pojemna szafka. Kredens Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Meble mogą występować w...

 • Cena od 639 zł

  Krzesło Mamut wykonane z litego drewna dębowego Krzesło posiada klasyczną formę. Drewniane oparcie bardzo dobrze współgra z tapicerowanym siedziskiem.

 • Cena od 1 149 zł

  Eleganckie lustro w kształcie prostokąta z kolekcji mebli Mamut. Lustro może występować w różnej gamie kolorystycznej.

 • Cena od 4 539 zł

  Solidny stół do jadalni, z kolekcji mebli Mamut. Solidna konstrukcja i oryginalna kolorystyka ułatwią aranżację każdej przestrzeni. Stół do jadalni rozkładany do szerokości maksymalnej 300 cm. Wymiary: Stół I Szerokość: 160 cm Głębokość: 100 cm Wysokość: 76 cm Wkładka: 1x50 cm Stół II Szerokość: 200 cm Głębokość: 100 cm Wysokość: 76 cm Wkładka: 2x50 cm

 • Cena od 999 zł

  Nowoczesna szafka nocna posiadająca dwie szuflady i oryginalny wzór.

 • Cena od 1 909 zł

  Szafka rtv wykonana z litego drewna dębowego. Mebel posiada dwie szuflady oraz otwartą wnękę na sprzęt. Na tylnej ścianie szafki znajdują się otwory na kable. Szafka doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do pokoju dziennego z kolekcji Mamut.

 • Cena od 2 519 zł

  Szafka rtv wykonana z litego drewna dębowego. Mebel posiada cztery szuflady oraz otwartą wnękę na sprzęt. Na tylnej ścianie szafki znajdują się otwory na kable. Szafka doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do pokoju dziennego z kolekcji Mamut.

 • Cena od 3 879 zł

  Wysoka witryna z kolekcji mebli Mamut. Witryna wykonana została  z litego drewna dębowego. Mebel posiada część przeszklona z trzema półkami. W dolnej części znajdują się dwie szuflady. Witryna Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Meble mogą występować w różnej gamie kolorystycznej.

 • Cena od 5 159 zł

  Wysoka witryna z kolekcji mebli Mamut. Witryna wykonana została  z litego drewna dębowego. Mebel posiada część przeszkloną z trzema szerokimi półkami. W dolnej części znajdują się dwie długie szuflady. Witryna Mamut w zestawieniu z pozostałymi meblami z tej kolekcji pozwoli stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze. Meble mogą występować w różnej gamie...

 • Cena od 1 399 zł

  Uniwersalny stolik kawowy z kolekcji mebli Mamut. Ława doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do pokoju dziennego z kolekcji Mamut. Ława występuje w kilku rozmiarach. Wymiary: Ława I Szerokość: 60 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 50 cm Ława II Szerokość: 120 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 50 cm Ława III Szerokość: 100 cm Głębokość: 100 cm Wysokość: 50 cm

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945