Kategorie

Zobaczkolekcję: 

PORVOO

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 17
 • Cena od 4 144 zł

  Barek z oświetleniem z kolekcji Porvoo to mebel wysokiej jakości. Barek posiada część przeszkloną z półkami. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 589 zł

  Bufet z kolekcji mebli Porvoo to nowoczesny mebel. Jest to pojemny mebel, dzięki czemu będzie idealnym uzupełnieniem jadalni. Bufet posiada szafki oraz dwie szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 1 959 zł

  Komoda z kolekcji Porvoo to wysokiej jakości mebel. Komoda zbudowana jest z zamykanej szafki oraz z dwóch pojemnych szuflad. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 369 zł

  Nowoczesna komoda z kolekcji Porvoo to wysokiej jakości mebel. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 3 229 zł

  Szeroka komoda to mebel, który powinien znaleźć się w każdym salonie. Komoda pochodzi z kolekcji mebli Porvoo. Z uwagi na rozmiary komoda stwarza wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych w salonie czy jadalni. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 3 294 zł

  Kredens z oświetleniem Porvoo to mebel wysokiej jakości. Kredens posiada część przeszkloną z półkami. W dolnej części znajduje się szafka i dwie szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 619 zł

  Krzesło Porvoo wykonane z litego drewna dębowego Krzesło posiada klasyczną formę, uzupełnioną o ciekawy wygląd oparcia. Drewniane oparcie bardzo dobrze współgra z tapicerowanym siedziskiem.

 • Cena od 739 zł

  Szeroka półka z oświetleniem z kolekcji mebli Porvoo. Półka idealnie komponuje się z szafką pod telewizor lub komodą. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 519 zł

  Mała półka z oświetleniem z kolekcji mebli Porvoo. Półka idealnie komponuje się z szafką pod telewizor lub komodą. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 3 229 zł

  Drewniany stół idealnie sprawdzi się na rodzinne spotkania. Możliwość rozłożenia stołu maksymalnie do 250 cm. Stół posiada dwie wkładki po 45 cm. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 859 zł

  Mały stolik w kształcie kwadratu idealnie prezentuje się w salonie. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Stół rozkłada się maksymalnie do 290 cm. Posiada cztery wkładki po 50 cm.

 • Cena od 2 809 zł

  Szafka rtv z kolekcji mebli Porvoo doskonale prezentuje się w każdym salonie. Szafka posiada wnękę na sprzęt oraz cztery szuflady. Na tylnej ścianie szafki znajdują się otwory na kable. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 409 zł

  Szafka rtv z kolekcji mebli Porvoo doskonale prezentuje się w każdym salonie. Szafka posiada wnękę na sprzęt oraz dwie szuflady. Na tylnej ścianie znajdują się otwory na kable. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Szafka rtv występuje w wersji lewostronnej lub prawostronnej.

 • Cena od 3 109 zł

  Wysoka witryna z oświetleniem z kolekcji Porvoo to mebel bardzo elegancki. W przeszklonej części witryny znajdują się dwie szklane półki. W dolnej części znajduje się szafka oraz szuflada. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 4 184 zł

  Witryna z oświetleniem z kolekcji Porvoo to mebel bardzo elegancki. W przeszklonej części witryny znajdują się dwie półki dzięki, którym doskonale wyeskponowac można ozdoby lub pamiątki. W dolnej części znajdują szafki i praktyczne szuflady. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 2 154 zł

  Wisząca witryna to mebel z kolekcji Porvoo. Witryna w całości przeszklona. Wewnątrz posiada szklane półki. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej.

 • Cena od 1 099 zł

  Drewniana ława do salonu z kolekcji mebli Porvoo. Meble wykonane z połączenia litego drewna dębowego oraz wyselekcjonowanej okleiny dębowej. Ława występuje w trzech rozmiarach. Wymiary: Ława I Szerokość: 60 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 50 cm Ława II Szerokość: 120 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 50 cm Ława III Szerokość: 100 cm Głębokość: 100 cm Wysokość:...

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945