Kategorie

Zobaczkolekcję: 

LIMERA

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 14
 • Cena od 3 485 zł

  Elegancki barek to mebel, który idealnie będzie pasował do jadalni lub salonu. Istnieje możliwość dokupienia do witryny oświetlenia LED. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 3 485 zł

  Elegancki barek to mebel, który idealnie będzie pasował do jadalni lub salonu. Istnieje możliwość dokupienia do witryny oświetlenia LED. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 3 230 zł

  Elegancki bufet z systemem cichego domyku w drzwiach i szufladach. W środkowej części znajdują się drzwiczki oraz dwie szuflady. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 1 995 zł

  Nowoczesna komoda kolekcji mebli Limera powinna być elementem każdego salonu. Komoda posiada dwie szersze szafki oraz jedną wąską szafkę, w których znajdują się półki. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 2 945 zł

  Nowoczesna komoda Limera posiada cztery komody oraz dwie szafki, w których znajdują się półki. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 665 zł

  Nowoczesne krzesło Limera idealnie pasuje do stołu z tej samej kolekcji. Siedzisko krzesła może zostać wykonane w tkaninie, skórze lub w ekoskórze. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 2 565 zł

  Stół Limera to elegancki mebel pasujący do jadalni lub salonu. Stół rozkłada się do 90 cm. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 2 470 zł

  Szeroka szafka rtv pod telewizor to mebel potrzebny w każdym salonie. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura. Szafka posiada: dwie szerokie szafki, jedną szafkę wąską, praktyczną szufladę, wnękę z otworem na kable

 • Cena od 1 995 zł

  Szafka rtv pod telewizor kolekcji Limera zawiera wąskie i szerokie drzwi, szufladę oraz wnękę z otworem na kable. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 3 295 zł

  Elegancka witryna Limera idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura. Dodatkowe informacje: Cichy domyk w drzwiach i szufladach, w witrynie ukryta szuflada

 • Cena od 3 960 zł

  Witryna wyposażona jest w części przeszklonej w dwie półki. Z kolei za wąskimi drzwiami znajdują się cztery półki, a za szerokimi drzwiami sześć półek. Istnieje możliwość dokupienia do witryny oświetlenia LED. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 1 577 zł

  Wisząca witryna kolekcji Limera będzie doskonałym uzupełnieniem pomieszczenia. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 1 995 zł

  Wisząca witryna nada wnętrzu klasy i stylu. Mebel posiada system cichego domyku w szafkach i szufladach. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

 • Cena od 1 235 zł

  Ława Limera to elegancki mebel do każdego salonu. Ława pod blatem posiada praktyczną półkę na podręczne akcesoria. Kolekcja występuje w dwóch wybarwieniach: dąb stary bianco oraz dąb stary natura.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945