Kategorie

Zobaczofertę: 

MATERACE PIANKOWE

Dostępne produkty: 468

Witek Home to sklep internetowy oraz stacjonarny z bardzo szeroką ofertą, w której znajdują się materace piankowe do spania. Materace piankowe to obecnie najczęściej wybierane i najlepsze materace dostępne na rynku. Dobry materac piankowy charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością oraz wytrzymałością lub właściwościami termoelastycznymi. Jest to doskonała i bardzo popularna alternatywa dla materacy innego typu. Materace piankowe posiadają właściwości ortopedyczne i zapewniają komfort użytkowania, zdrowy i spokojny sen, a także mają dobroczynny wpływ na kręgosłup oraz codzienną postawę. Są doskonałe dla osób które zmagają się z probelemami z kręgosłupem.

Sen to bardzo istotna czynność w życiu człowieka, na którą poświęcamy średnio 1/3 swojego życia. Dlatego też tak ważny jest dobry materac piankowy, który sprawi, że będzie to czas komfortowego wypoczynku i regeneracji organizmu.

Materace piankowe do spania – rodzaje i rozmiary

Materac piankowy może różnić się od innych materacy tego typu zastosowanymi materiałami, systemami czy wielkością. W naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym znaleźć można różnorodne tanie materace piankowe, m. in.:

  • Materac wykonany z kilku funkcjonalnych i perfekcyjnie skomponowanych pianek, a także wykorzystujący system Aero 3D,

  • Materace piankowe, które są wysokoelastyczne i posiadają trójwarstwowy wkład oraz kilka stref twardości,

  • Materac gąbkowy i pikowany wykorzystujący włókna klimatyzujące oraz specjalną wysokoelastyczną piankę lodową zawierającą żel,

  • Materace piankowe do spania przeznaczone dla dzieci i charakteryzujące się antybakteryjną powłoką oraz sprężystością i bardzo dużą wytrzymałością,

  • Materace piankowe pokryte tkaniną bambusową, które mają właściwości antyalergiczne oraz znakomicie kontrolują wilgoć ciała,

  • Dobry materac piankowy powleczony materiałem antybakteryjnym,

  • Tanie materace piankowe cieszące się dużym uznaniem i starannym wykonaniem.

Materace piankowe, które oferujemy, różnią się od siebie pod względem grubości oraz twardości. Z powodzeniem na naszych półkach można znaleźć materace miękkie, o średniej twardości i twarde. Wszystkie produkty różnią się również ze względu na rozmiar. W asortymencie posiadamy materace jednoosobowe, dziecięce, czy małżeńskie, a także bardzo duże materace dwuosobowe. Dzięki temu każdy powinien znaleźć materac pasujący do swojej ramy łóżka. Materace piankowe, dzięki dużej elastyczności, mogą zostać również zastosowane do stelaży z regulowanym zagłówkiem lub podnóżkiem zarówno w stelażach sterowanych ręcznie, jak i elektrycznie.

Dobry materac piankowy – ceny

Materace piankowe do spania różnią się ze względu na cenę, na którą wpływ mają zastosowane systemy, materiały i pianki, a także grubość oraz rozmiar. W ofercie Witek Home znajdują się tanie materace piankowe bardzo dobrej jakości. Wszystkie produkty cechuje wytrzymałość oraz duża elastyczność. Gwarantujemy bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. U nas znajdziesz tanie materace piankowe, które spełniają najwyższe standardy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą. Nasi pracownicy pomogą dobrać najbardziej optymalny i dobry materac piankowy.

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22