Kategorie

Zobaczofertę: 

MATERACE LATEKSOWE

Dostępne produkty: 72

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego Witek Home znajdują się różnorodne materace z lateksem, w tym tanie materace lateksowe dobrej jakości. W naszym asortymencie znaleźć można kilkadziesiąt modeli materacy tego typu. Każdy powinien wyszukać więc coś odpowiedniego dla siebie. Materace lateksowe charakteryzują się zastosowaniem pianki z lateksu. Ma ona właściwości termostatyczne oraz jest bardzo wytrzymała i elastyczna. Materace z lateksem, dzięki swojej powierzchni, są w dużym stopniu odporne na osiadanie kurzu czy roztoczy, jednak sam w sobie może uczulać, dlatego alergicy przed zakupem materaca lateksowego powinni upewnić się, że nie są uczuleni na lateks. Materace lateksowe mają również właściwości antybakteryjne oraz antyseptyczne. Sen to bardzo ważna czynność w życiu człowieka, na którą poświęcamy średnio 8 godzin na dobę. Ważne jest zatem, aby ten czas spędzić w komfortowych, zdrowych warunkach.

Lateks zastosowany w materacach z lateksem stworzony jest z kauczuku naturalnego oraz syntetycznych dodatków. Najlepsze materace wykonane są wyłącznie z naturalnego materiału.

Materace z lateksem – rodzaje i rozmiary

W naszym sklepie znajdują się materace lateksowe różnego rodzaju i o różnych wymiarach. Nasi Klienci znajdą u nas m.in.:

  • Materace wykorzystujące system Aero 3D i naturalną piankę lateksową Latexform,

  • Materace z lateksem dedykowane dla dzieci cierpiących na alergie,

  • Materace lateksowe wykorzystujące 7 stref twardości multipocet, system sprężyn kieszeniowych, a także lateks DUO, czyli wulkanizowaną płytę lateksową i piankę termoelastyczną,

  • Materace z lateksem i systemem kieszeniowym typu Laconica,

  • Materace piankowe wykorzystujące lateksowy materiał,

  • Materace dwustronne z linii Perfetto,

  • I wiele innych materacy składających się z lateksu.

Materace lateksowe różnią się od siebie pod względem twardości. W naszej ofercie znaleźć można zarówno materace twarde, średnio twarde, jak i miękkie, a także te, które posiadają kilka stref twardości. Materace lateksowe, dzięki swojej elastyczności, są dedykowane również dla stelaży z regulowanymi zagłówkami. Każdy materac znajdujący się w Witek Home charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania.

Ponadto materace z lateksem posiadają różnorodne rozmiary. Dzięki temu znajdą zastosowanie w najróżniejszych sypialniach oraz innych modelach łóżek. Oferujemy zarówno materace dziecięce i jednoosobowe, jak i dwuosobowe oraz bardzo duże materace lateksowe małżeńskie.

Materace lateksowe – cena

Materace z lateksem w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym zróżnicowane są ze względu na cenę. Wpływ na nią ma rodzaj materiałów, zastosowane systemy, a także rozmiar materaca. Cena, jaką oferujemy, zawsze jest bardzo korzystna w stosunku do wysokiej jakości produktów. W asortymencie Witek Home znaleźć można tanie materace lateksowe, które spełnią wszelkie oczekiwania i zapewnią niepowtarzalny komfort ich użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych materacy. Nasi doradcy pomogą w optymalnym doborze materaca lateksowego do Twoich potrzeb.

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22