Kategorie

Zobaczofertę: 

MATERACE KIESZENIOWE

Dostępne produkty: 142

Sklep Witek Home posiada bardzo bogatą ofertę materacy kieszeniowych. W naszym asortymencie znajduje się ich blisko 150! Z pewnością każdy będzie w stanie wybrać dla siebie i swojej sylwetki dobry materac kieszeniowy. Materace kieszeniowe uznawane są za produkty najlepszej jakości. Dlaczego? Każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni, dzięki czemu potrafi samodzielnie dopasować się do odcinka ciała, który na niej leży. Ponadto, materace kieszeniowe posiadają strefy twardości, a każda z nich ma inne właściwości rehabilitacyjne. Dobry materac kieszeniowy posiada od kilkuset do nawet kilku tysięcy sprężyn kieszeniowych i nadaje się do zastosowania zarówno dla stelaża sztywnego, jak i elastycznego.

Materace kieszeniowe to inwestycja w zdrowie

Nieodzownym elementem naszego życia jest sen. Ważne jest więc, aby czas spędzony w łóżku mijał w komfortowych warunkach. Dobry materac kieszeniowy ma znakomity wpływ na kręgosłup, niweluje bóle reumatyczne i bóle głowy, a także gwarantuje zdrowy, głęboki, spokojny sen. Ponadto może również dobroczynnie oddziaływać na poprawne krążenie krwi, rozluźnienie mięśni szyi czy zapewniać relaks dla zmęczonych codziennym obciążeniem nóg i stóp.

Dobry materac kieszeniowy posiada 7 stref twardości, z której każda odpowiada za inną strefę ciała.

  • Strefa głowy – poprawia krążenie krwi, dzięki czemu mózg zostaje dotleniony, a człowiek budzi się wyspany.

  • Strefa barków – odciąża kręgosłup na odcinku szyjnym, powodując rozluźnienie mięśni.

  • Strefa kręgów lędźwiowych – silne podparcie dla kręgosłupa, które stabilizuje go i zapobiega odczuwaniu nieprzyjemnego bólu.

  • Strefa miednicy – dzięki zastosowaniu średniej twardości w tej strefie, kręgosłup podczas spania w pozycji bocznej nie ulega nienaturalnym wygięciom i jest przez cały czas prosty.

  • Strefa ud – stanowi silne podparcie dla mięśnia czworogłowego ud oraz mięśni obszernych.

  • Strefa łydek – zapewnia poprawne krążenie krwi, dzięki czemu zapobiega powstawaniu żylaków i zatorów.

  • Strefa stóp – sprawia, że stopy i pięty wypoczywają oraz regenerują się przed kolejnym dniem pełnym wyzwań.

Materace kieszonkowe – ceny i rodzaje

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele rodzajów materacy kieszeniowych, które wykorzystują innowacyjne systemy sprężynowe, posiadają dodatkową warstwę wysokoelastycznej pianki zwiększającej komfort użytkowania oraz są obleczone oddychającym i przeciwalergicznym pokrowcem. Materace kieszeniowe różnią się również od siebie wielkością, ale również rodzajem zastosowanych sprężyn i dodatkowych warstw. Oferujemy szeroki wybór najpopularniejszych rozmiarów dostosowanych do różnych rodzajów łóżek.

Materace kieszonkowe to najnowocześniejsza odmiana materacy sprężynowych. Sprężyny ukryte są w specjalnych kieszeniach, dzięki czemu zwiększa się żywotność i komfort użytkowania materaca. Wpływa to na nieco wyższą niż w przypadku materacy sprężynowych cenę, jednak dzięki Gwarancji Najlepszej Ceny obowiązującej w Witek Home mamy pewność, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie produkt na swoją kieszeń. W naszym sklepie każdy może liczyć na fachową i życzliwą pomoc doradcy a także najlepszą cenę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Gdzie znajdziesz

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945

Witek Home będzie nieczynny w następujące dni:

grudzień 9, 24, 25, 26, 31

styczeń 1, 6, 13, 20

luty 3, 10, 17

marzec 3, 10, 17, 24

kwiecień 7, 21, 22