Kategorie

Zobaczofertę: 

Pinot Noir

Dostępne produkty: 14
 • Cena od 7 320 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda posiada cztery szafki i dwie szuflady. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 5 813 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda posiada pięć szuflad różnej wielkości. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 5 167 zł

  Klasyczna i funkcjonalna komoda pasuje do ekskluzywnego wnętrza. Eleganckie uchwyty dodają szyku i charakteru. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 6 697 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda wyposażona jest w dwie szafki i cztery szuflady różnej wielkości. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 1 765 zł

  Elegancka i gustowna konsolka uzupełni każde wnętrze. Mebel posiada ozdobny uchwyt i efektywne nogi. Konsolka pochodzi z kolekcji mebli PINOT NOIR.

 • Cena od 8 181 zł

  Elegancki kredens doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 4 263 zł

  Pomocnik spodoba się osobom ceniącym klasyczny styl. Mebel posiada przeszklony front, wewnątrz którego znajdują się półki. W górnej części znajduje się praktyczna szuflada. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 4 263 zł

  Pomocnik spodoba się osobom ceniącym klasyczny styl. Mebel pochodzi z kolekcji PINOT NOIR. Został wykonany z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 2 799 zł

  Okrągły stolik kawowy pochodzi z kolekcji mebli Pinot Noir. Stolik doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do pokoju dziennego z kolekcji Pinot Noir.

 • Cena od 3 229 zł

  Elegancka szafka rtv sprawi, że spędzenie czasu przed telewizorem stanie się przyjemnością. Mebel posiada dwie szafki i wnękę na sprzęt multimedialny. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 14 209 zł

  Luksusowa witryna dedykowana jest do salonu lub jadalni. Za przeszkloną częścią witryny można bez problemu umieścić szkło lub ozdoby. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 6 674 zł

  Elegancka witryna dedykowana jest do salonu lub jadalni. Witryna posiada częściowo przeszklony front i boki. W dolnej części mebla znajdują się szuflady. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 4 736 zł

  Elegancka witryna doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Witryna posiada front i i boki przeszklone. Wewnątrz znajdują się trzy półki na ozdoby, a w dolnej części dwie szuflady. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 7 105 zł

  Narożna witryna stanowi element ozdobny każdego wnętrza. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945