Kategorie

Zobaczkolekcję: 

PINOT NOIR

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 27
 • Cena od 5 382 zł

  Klasyczne biurko sprawdzi się w każdym gabinecie. Biurko posiada sporo miejsca do przechowywania, ponieważ składa się z kilku szuflad. Mebel pochodzi z kolekcji Pinot Noir.

 • Cena od 1 076 zł

  Elegancki fotel z podłokietnikami spodoba się osobom lubiącym klasykę. Fotel posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Pochodzi z kolekcji mebli PINOT NOIR.

 • Cena od 2 368 zł

  Obrotowy fotel z kolekcji Pinot Noir. Fotel jest bardzo wygodny i przyjemny w użytkowaniu.

 • Cena od 1 076 zł

  Elegancki fotel z podłokietnikami przypadnie do gustu każdemu najbardziej wymagającemu klientowi. Fotel posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Pochodzi z kolekcji mebli PINOT NOIR.

 • Cena od 1 357 zł

  Fotel Pinot Grigio stworzony został dla osób ceniących klasyczny styl. Wyglądu nadają mu wysokie podłokietniki.

 • Cena od 1 357 zł

  Stylowy fotel doskonale prezentujący się w salonie lub jadalni. Mebel pochodzi z kolekcji Pinot Noir. Posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Oparcie pikowane ozdobnymi guzikami.

 • Cena od 7 320 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda posiada cztery szafki i dwie szuflady. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 5 813 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda posiada pięć szuflad różnej wielkości. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 5 167 zł

  Klasyczna i funkcjonalna komoda pasuje do ekskluzywnego wnętrza. Eleganckie uchwyty dodają szyku i charakteru. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 6 697 zł

  Klasyczna komoda doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Komoda wyposażona jest w dwie szafki i cztery szuflady różnej wielkości. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 1 765 zł

  Elegancka i gustowna konsolka uzupełni każde wnętrze. Mebel posiada ozdobny uchwyt i efektywne nogi. Konsolka pochodzi z kolekcji mebli PINOT NOIR.

 • Cena od 8 181 zł

  Elegancki kredens doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 904 zł

  Krzesło pochodzi z kolekcji Pinot Noir. Krzesło posiada wysokie, tapicerowane oparcie.

 • Cena od 904 zł

  Eleganckie krzesło to propozycja dla osób lubiących szyk i styl. Krzesło posiada tapicerowane siedzisko i oparcie.

 • Cena od 818 zł

  Stylowe krzesło wykonane zostało z drewna. Pochodzi z kolekcji mebli PINOT NOIR. Krzesło posiada tapicerowane siedzisko i oparcie.

 • Cena od 1 076 zł

  Stylowy krzesło doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Mebel pochodzi z kolekcji Pinot Noir. Posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Oparcie pikowane ozdobnymi guzikami.

 • Cena od 4 263 zł

  Pomocnik spodoba się osobom ceniącym klasyczny styl. Mebel posiada przeszklony front, wewnątrz którego znajdują się półki. W górnej części znajduje się praktyczna szuflada. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 4 263 zł

  Pomocnik spodoba się osobom ceniącym klasyczny styl. Mebel pochodzi z kolekcji PINOT NOIR. Został wykonany z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 2 799 zł

  Okrągły stolik kawowy pochodzi z kolekcji mebli Pinot Noir. Stolik doskonale komponuje się z pozostałymi meblami do pokoju dziennego z kolekcji Pinot Noir.

 • Cena od 5 382 zł

  Klasyczny stół jest doskonałym meblem na rodzinne przyjęcia. Stół został wykonany z drewna olchowego. Pochodzi z kolekcji Pinot Noir.

 • Cena od 4 529 zł

  Klasyczny stół jest doskonałym meblem na rodzinne przyjęcia. Stół został wykonany z drewna olchowego. Pochodzi z kolekcji Pinot Noir. Stół posiada dwie wkładki po 45 cm. Istnieją różne wymiary stołu Pinot Grigio. Stół TI 2250: Szerokość: 160 cm. Szerokość po rozłożeniu: 250 cm. Wysokość: 78 cm. Głębokość: 100 cm. Stół TI 2251: Szerokość: 180 cm. Szerokość...

 • Cena od 12 875 zł

  Elegancki stół sprawi, że jadalnia nabierze atrakcyjności. Stół osadzony został na grubych, drewnianych nogach. Mebel pochodzi z kolekcji Pinot Noir. Stół posiada trzy wkładki po 50 cm.

 • Cena od 3 229 zł

  Elegancka szafka rtv sprawi, że spędzenie czasu przed telewizorem stanie się przyjemnością. Mebel posiada dwie szafki i wnękę na sprzęt multimedialny. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 14 209 zł

  Luksusowa witryna dedykowana jest do salonu lub jadalni. Za przeszkloną częścią witryny można bez problemu umieścić szkło lub ozdoby. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 6 674 zł

  Elegancka witryna dedykowana jest do salonu lub jadalni. Witryna posiada częściowo przeszklony front i boki. W dolnej części mebla znajdują się szuflady. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 4 736 zł

  Elegancka witryna doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach. Witryna posiada front i i boki przeszklone. Wewnątrz znajdują się trzy półki na ozdoby, a w dolnej części dwie szuflady. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

 • Cena od 7 105 zł

  Narożna witryna stanowi element ozdobny każdego wnętrza. Eleganckie uchwyty dodają szyku i uroku. Meble pochodzą z kolekcji PINOT NOIR. Zostały wykonane z drewna olchowego. Kolekcję charakteryzują delikatne fryzowania oraz profilowania.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945