Kategorie

Zobaczofertę: 

Art-Mi

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 22
 • Cena od 1 209 zł

  Piękny i bardzo elegancki fotel z podłokietnikami przypadnie do gustu każdemu najbardziej wymagającemu klientowi. Fotel posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Pochodzi z kolekcji mebli ART-MI.

 • Cena od 6 073 zł

  Komoda ART-MI to gustowny mebel prezentujący się dobrze w każdym wnętrzu. Komoda wyposażona jest w cztery szuflady i dwie pary drzwi. Wyprofilowane nogi i ozdobne uchwyty nadają uroku i szyku. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 6 940 zł

  Drewniana komoda to gustowny mebel prezentujący się dobrze w każdym wnętrzu. Komoda wyposażona jest w cztery szuflady i dwie pary drzwi. Wyprofilowane nogi i ozdobne uchwyty nadają uroku i szyku. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 4 677 zł

  Niska komoda z kolekcji ART-MI pasuje zarówno do salonu lub jadalni. Posiada dwie szafki i półkę na ozdoby. Mebel osadzony na eleganckich nóżkach. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 6 073 zł

  Komoda ART-MI to gustowny mebel prezentujący się dobrze w każdym wnętrzu. Komoda wyposażona jest w kilka szufladek i dwie pary drzwi. Wyprofilowane nogi i ozdobne uchwyty nadają uroku i szyku. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 4 638 zł

  Niewysoka witrynka doskonale prezentuje się w salonie lub jadalni. Witrynka posiada częściowo przeszklony front oraz cztery szuflady. Mebel posiada wyprofilowane nóżki nadające szyku i elegancji. Pochodzi z kolekcji mebli ART-MI.

 • Cena od 1 632 zł

  Konsolka przeznaczona jest dla osób ceniących klasyczne, a zarazem eleganckie meble. Mebel posiada pięknie wyprofilowane nogi. Wykonany został z  drewna olchowego i dębowego.

 • Cena od 1 365 zł

  Konsolka przeznaczona jest dla osób ceniących klasyczne, a zarazem eleganckie meble. Mebel posiada pięknie wyprofilowane nogi. Wykonany został z  drewna olchowego i dębowego.

 • Cena od 12 394 zł

  Elegancki kredens stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrz. Mebel posiada część przeszkloną z półkami. W dolnej części znajdują się szafki i cztery szuflady. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 7 188 zł

  Elegancki kredens doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Mebel jest nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 11 033 zł

  Elegancki kredens stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrz. Mebel posiada górną część frontu przeszkloną. W dolnej części znajdują się szafki i cztery szuflady. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 965 zł

  Krzesło z kolekcji ART-MI to propozycja dla osób ceniących elegancje i styl. Krzesło posiada tapicerowane siedzisko i oparcie.

 • Cena od 1 970 zł

  Piękne lustro doskonale sprawdzi się w salonie lub jadalni. Lustro pochodzi z kolekcji mebli ART-MI. Dodatkowa listwa w górnej części ramy podkreśla tradycyjny charakter.

 • Cena od 2 009 zł

  Piękne lustro doskonale sprawdzi się w salonie lub jadalni. Lustro pochodzi z kolekcji mebli ART-MI. Dodatkowa listwa w górnej części ramy podkreśla tradycyjny charakter.

 • Cena od 1 613 zł

  Eleganckie lustro w drewnianej ramie w kształcie owalu. Lustro pochodzi z kolekcji mebli Art-Mi. Lustro z pewnością ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany.

 • Cena od 4 909 zł

  Elegancki stół pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat jadalni. Stół doskonale komponuje się z krzesłami z kolekcji ART-MI. Posiada eleganckie, wyprofilowane nogi. Stół wykonany został z drewna dębowego i olchowego. Stół posiada dwie wkładki po 45 cm.

 • Cena od 5 827 zł

  Elegancki stół pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat jadalni. Stół doskonale komponuje się z krzesłami z kolekcji ART-MI. Posiada eleganckie, wyprofilowane nogi. Stół wykonany został z drewna dębowego i olchowego. Stół posiada dwie wkładki po 65 cm.

 • Cena od 4 704 zł

  Okrągły stół z kolekcji mebli ART-MI to doskonały mebel do jadalni. Stół osadzony został na pięknych, wyprofilowanych nogach. Wykonany z drewna olchowego i dębowego.

 • Cena od 4 759 zł

  Stylowa i elegancka jednodrzwiowa szafa z kolekcji mebli ART-MI. Szafa osadzona została na finezyjnych, eleganckich nóżkach. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna. Meble ART-MI wyprodukowane zostały z drewna olchowego i dębowego.

 • Cena od 4 958 zł

  Elegancka szafka posiadająca na froncie lustro doskonale wkomponuje się w wnętrze salonu, jadalni czy sypialni. Mebel pochodzi z kolekcji ART-MI. Szafka osadzona została na wyprofilowanych nóżkach. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 7 188 zł

  Elegancka witryna jest wspaniałą propozycją do salonu lub jadalni. Mebel posiada górną część frontu przeszkloną. W dolnej części znajduje się szafka i szuflada na drobiazgi. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

 • Cena od 5 731 zł

  Elegancka witryna jest wspaniałą propozycją do salonu lub jadalni. Mebel posiada górną część frontu przeszkloną, a w dolnej części znajdują się szuflady. Meble ART-MI produkowane są z drewna olchowego i dębowego. Meble dostępne są w kilku kolorach drewna.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945