Kategorie

Zobaczkolekcję: 

VERO

Wysokość (cm)
Szerokość (cm)
Głębokość (cm)
Dostępne produkty: 22
 • Cena od 1 069 zł

  Eleganckie biurko w orzechowym wybarwieniu. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Biurko posiada trzy szuflady oraz wnękę, a także wysuwaną półkę pod klawiaturę. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 759 zł

  Komoda z kolekcji Vero posiada trzy funkcjonalne szuflady. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 719 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z kolekcji Vero. Wysoka komoda z trzema szufladami i barkiem. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 649 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z kolekcji Vero. Komoda posiada zamykaną szafkę z półką oraz jedną szufladę. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 069 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z kolekcji Vero. Komoda posiada zamykane szafki oraz jedną szufladę. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 889 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z kolekcji Vero. Komoda posiada zamykane szafki oraz jedną szufladę. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 549 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z kolekcji Vero. Niska komoda z trzema szufladami. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 109 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z witryną z kolekcji Vero. Komoda posiada część przeszkloną, barek i trzy szuflady. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 529 zł

  Klasyczna i elegancka komoda z witryną z kolekcji Vero. Komoda posiada barek, trzy szuflady i część przeszkloną z półkami w środku. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 869 zł

  Witryna składa się z dwóch drzwi przeszklonych,  jednej szuflady i otwartych wnęk. Zastosowanie koloru orzech korsico w połączeniu z niepowtarzalnymi witrażami. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 2 579 zł

  Witryna składa się z drzwi przeszklonych wewnątrz, której znajdują się półki. W dolnej części znajdują się cztery zamykane szafki i szuflada. Zastosowanie koloru orzech korsico w połączeniu z niepowtarzalnymi witrażami. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 419 zł

  Lustro z kolekcji Vero doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, sypialni, a także w przedpokoju. Rama w orzechowym kolorze sprawia, że idealnie pasuje do klasycznych wnętrz. Dodatkowa listwa w górnej części ramy podkreśla tradycyjny charakter.

 • Cena od 109 zł

  Półka Vero to dodatkowy element każdego salonu. Półka idealnie komponuje się z szafką rtv oraz komodą. Mebel pochodzi z kolekcji Vero.

 • Cena od 129 zł

  Półka Vero to świetny dodatek do każdego wnętrza. Półka idealnie komponuje się z szafką rtv oraz komodą. Mebel pochodzi z kolekcji Vero.

 • Cena od 1 349 zł

  Dwudrzwiowa szafa narożna z kolekcji VERO. Wewnątrz szafa posiada dwa drążki na wieszaki oraz kilka półek. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 829 zł

  Jednodrzwiowa szafa z szufladą z kolekcji VERO. Wewnątrz szafy znajdują się trzy półki. Zastosowanie koloru orzech korsico w połączeniu z niepowtarzalnymi witrażami. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Drzwi mogą być otwierane w prawo/lewo. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 139 zł

  Dwudrzwiowa szafa z szufladą z kolekcji VERO. Wewnątrz szafy znajduje się drążek na wieszaki. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 2 059 zł

  Trzydrzwiowa szafa z trzema szufladami z kolekcji VERO. Wewnątrz z prawej strony szafy znajduje się drążek na wieszaki, natomiast po lewej stronie półki. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 659 zł

  Klasyczna  szafka rtv narożna z  kolekcji Vero. Szafka posiada praktyczną wnękę na sprzęt multimedialny i zamykaną szafkę wewnątrz, której znajdują się półki. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 769 zł

  Klasyczna i elegancka szafka z barkiem z kolekcji Vero. Szafka posiada dwudrzwiową część z półką w środku oraz barek. Zastosowanie koloru orzech korsico. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 709 zł

  Witryna składa się z drzwi przeszklonych wewnątrz, której znajdują się półki. W dolnej części znajdują się dwie zamykane szafki. Zastosowanie koloru orzech korsico w połączeniu z niepowtarzalnymi witrażami. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

 • Cena od 1 479 zł

  Witryna składa się z części przeszklonej oraz szuflady. Zastosowanie koloru orzech korsico w połączeniu z niepowtarzalnymi witrażami. Ozdobne, metalowe uchwyty w kolorze starego złota. Nóżki wykonane z litego drewna bukowego.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945