Kategorie

Zobaczofertę: 

Wenecja

Dostępne produkty: 23
 • Cena od 1 529 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Komoda posiada pięć pojemnych szuflad. Mebel posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 2 099 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Komoda posiada dwie części jednodrzwiowe częściowo przeszklone oraz trzy szuflady i barek. Komoda posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 419 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Komoda posiada jeden front przeszklony z półkami. Po prawej stronie znajduje się szafka i trzy szuflady. Komoda posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 859 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Częściowo przeszklona komoda posiadająca półki, szuflady i barek. Komoda posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 989 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Wąska komoda z przeszkloną szafką i trzema szufladami. Komoda posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 159 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Komoda posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 389 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Szeroka komoda z czterema szafkami oraz pojemną szufladą. Mebel posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 109 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Szeroka komoda z trzema zamykanymi szafkami oraz szufladą. Mebel posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 999 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Niska komoda z trzema pojemnymi szufladami. Mebel posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 499 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Komoda posiada dwie zamykane szafki oraz trzy pakowne szuflady. Mebel posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 189 zł

  Wisząca półka w kształcie kwadratu idealnie nadaje się na ozdoby lub pamiątki.

 • Cena od 129 zł

  Wisząca półka z kolekcji Wenecja idealnie nadaje się na ozdoby lub pamiątki. Dodatkowo ożywi i uatrakcyjni przestrzeń pustej ściany.

 • Cena od 959 zł

  Klasyczny regał z kolekcji Wenecja. Regał posiada kilka półek na pamiątki lub ozdoby i jedną szufladę. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 459 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Dwudrzwiowa szafa narożna wyposażona w dwa drążki na wieszaki oraz cztery półki. Szafa posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański. Istnieje możliwość oświetlenia wnętrza szafy.

 • Cena od 969 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Wewnątrz szafa posiada cztery półki. Drzwi otwierają się w lewo. Szafa posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 969 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Wewnątrz szafa posiada cztery półki. Drzwi otwierają się w prawo. Szafa posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 289 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Dwudrzwiowa szafa wyposażona w drążek na wieszaki oraz półkę. Szafa posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 439 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Dwudrzwiowa szafa wyposażona w dwa drążki na wieszaki oraz cztery półki. Szafa posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 699 zł

  Mała szafka rtv pochodzi z kolekcji mebli WENECJA Szafka rtv posiada szufladę, wnękę na sprzęt oraz zamykaną szafkę. Szafka wykonana w nowoczesnej stylistyce. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 729 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Witryna posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia.

 • Cena od 1 439 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Częściowo przeszklona witryna w środku posiada cztery półki. Witryna posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia.

 • Cena od 1 079 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Witryna posiada częściowo przeszklone drzwi wewnątrz, których znajdują się cztery półki. Drzwi otwierają się w lewo. Witryna posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

 • Cena od 1 079 zł

  Połączenie klasyki z prostą i niepowtarzalną formą frontu ramkowego to jest to co wyróżnia kolekcję mebli WENECJA. Witryna posiada częściowo przeszklone drzwi wewnątrz, których znajdują się cztery półki. Drzwi otwierają się w prawo. Witryna posiada metalowe uchwyty z ornamentem. Kolor: dąb amerykański.

Gdzie znajdziesz

SALON MEBLOWY WITEK HOME

hours.png

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 17:00

contact.png

KONTAKT Z NAMI

tel. 12 626 62 62
fax: 12 626 63 63
meble@witek.pl

palce.png

SIEDZIBA FIRMY

WITEK HOME
ul. Handlowców 12
32-085 Modlniczka

compass.png

DANE FIRMY

Witeks - Centrum Witek Sp. z o.o.
ul. Henryka Pachońskiego 14A/63
31-223 Kraków
NIP: 9452187504
REGON: 362842460
KRS: 0000582945